honor adlı kullanıcının mesajları

Kisiye yazacak cok sey varda forumu kirletmeye degmez.

Yetkililerde gidip havali satisina sinirlama getirmez umarim. Cunku bu is sinirlamayla duzelecek bir sey degil egitim ile alakli. Yoksa adam 350 liraya el altindan ruhsatsiz pompali tufek aliyor. Ne kadar sinir getirirsen getir bunlar satisa devam ediyor.

Bu arada kotu bir haberle de olsa tufeklerin gucunu gorduk ki kucuk pistonlu mod 25 bile boyle yaralanmaya sebep oluyor. Dikkati elden birakmayalim.

Kacirma tupun koyuldugu yerden ise ince teflon bantlardan tupun ustune koyup takabilirsiniz yada agzinin kenarina sarabilirsiniz. Co2 leak seklinde ararsaniz cozum cok.

Kacirma mekanizmadaysa kullanan abilerim kardeslerim yardimci olsun.

Ayrica tupu tam bitirmeden cikarmayin hava bosaldiginda oringleri asiri sogutup catlatiyor.

İsabetli bir bb tabanca ararken glock gorunumu ve performansi ile aradigim tabancanin umarex sa177 oldugunu anladim. Yurt disinda sanirim efsane bir tabanca olarak un salmis. Turkce kaynak bulunmamakta. Silah 2010 uretim.

Tum satis sitelerinde stok bitmis. Yerli yabanci.

Bu tabancayi goren kullanan satan var mi? Yada kullanip yorumlayacak?

Nereden bulabilirim acaba bu modeli...

Bu tabancayi veya diger modellerini almayi dusunuyorum ama (bilmiyorum ben mi cok sey bekliyorum) izledigim videolarda grupman ve fps degerleri hosuma gitmiyor. Fabrika degerleri 450 fps yazip chrono olcumlerinin 260-270 cikmasi cok ilginc.

Hatsan neden co2 pistol isinde yok diye bakarken 250xt ile karsilastim. Tayvanda hatsan adina uretilmis. Kullanan var mi?
    Kaynak cok az 2014 de cikmis tabanca yabanci bir videoda co2 sizdirmasi gordum baskada chrono grupman vs yok.

Eger isabet guzel atis sayisida yuksekse taktik tip ve blowbackten vazgecebilirim.

bu durbun nasil hocam saglam mi? Mod 125 e dayanir mi?

120 liraya yurt ici durbun vermiyorlar fakat bu bayagi guzel gorunuyor. Yayli icin bende dusunuyordum

Hayirli ramazanlar,

Baslangic seviyesi olarak aldigim kral marka yayli tufegim katalogta 800 fps, aksuavda 18 grain ile 600 fps yazmakta.

Gezinirken denk geldim avfoniye ozel seri n05 in 18 grain ile 900 fps oldugu yazilmis.

Ayni modelde bu kadar fark nasil oluyor? Yay piston agirligi vs mi degistirilmis? Eger ayni model ustunde boyle bir guc artisi elde etmek mumkunse bende yapmak isterim.

900 fps yazan ozel seri link
    Aksu av 600 fps ( linkteki nitro fakat )

Bendeki tufek yayli. piston bulunmamakta.

Chrono imkanim olmadigindan elimdekinin kac fps oldugunuda bilmiyorum zaten internette incelemesi yok tufegin.

900 fps degeri gercek olabilir mi? Eger gercekse bendeki tufekten farki nedir?

Etek ezilmesi cok onemli daha once mesco ile yaptigim atislardan pek memnun olmamistim farkettim ki mescolarin etegi bayagi yamulmus. Bayiden aldiktan sonra kutu icine pecete ile sıkıstırsamda zaten bayiye gelene kadar ezilmis oluyor.

Birde tum grainler 5.50 mm mi yoksa 5.51 olanlar var mi?

Bu arada pelletin yerli oldugunu yeni ogrendim. Kutu uzerinde italyan teknolojisi ile uretilmis yazinca ister istemez ithal saniyor insan.

Abi o ortadaki canavar uzuyor mu seni? Bende bayagi arastirmistim. Kayit islemlerinde boltlu oldugundan sorun yasayanlari okudum. Ya ondan yada otomatik safir derya vs dusunuyorum.

Bu arada pcp kismina bende katiliyorum zahmeti zevkinden fazla.

tesekkur ederim zaten bir kac video izleyince alakasi olmadigini anladim. Kol gucu degilde vucut agirligi ile basiliyormus.