ddonmez adlı kullanıcının mesajları

çok teşekkür ederim. bunların arasından seçim yapacağım. ingilizce versyonunda da tutarsızlık var. 85 sniper 320mm 18.1 inç yazılmış. birde 4.5 mi yoksa 5.5 mi tercih etmeliyim

Namlu uzunlukları öyle değil
    Mod125 sniper 36cm, mod 85 sniper 32cm, mod87qe ise 27cm namluya sahipler görüntüsü farklı olabilir gerisi moderatördür.
    Mod125 in 120mm , mod 85 ve 87 100 mm piston stroke ları olduğuna göre bu üç silahında namlu boyları locktime için gayet yeterlidir.

ben katalogtan gördüğümü yazmıştım. bu verileri nereden bulabilirim. özellikle piston uzunlukları. amacım uzun mesafeden isabetli atışlar yapmak. tahribat önemli değil. aklımdan mod85 sniper 4.5 geçmişti. yanlış bir seçim mi olur. ne önerirsiniz

bu iki tavsiyenizde sniper fakat namlu uzunlukları çok farklı. 125 te 500, 85te 460, 87de 320. bahsettiğiniz lock time zamanı muhakkak hesaplanmıştır. bu durumda isabet önemli olunca (87 ve 85 arasında) 85 daha iyi olmaz mı

benim için önemli olan tahribattan ziyade isabetli atış yapmak. mod99 da baya övülüyor bu konuda. s,z,n düşünceniz ne olur

tahmin ettiğimden çok farklı imiş:) peki mod125 gibi güçlü bir tüfeğe vortex takıldığında normal şartlar altında aynı performansı verir mi? soğukta performansı düşer sanırım. bu ne kadar kayba neden olur.

çok teşekkür ederim gayet güzel açıklamışsınız. eğer bilgi sahibi iseniz hatsanın vortex özelliğinin çalışma prensibini anlatabilir misiniz? benim anladığım hava sıkıştırılıyor. tetikte bu sıkışan hava ile saçma arasındaki engeli açıyor. bu durumda namlunun uzun olması baya avantaj sağlar gibi