osman55 adlı kullanıcının mesajları

arkadsım eser magnum var bende her iddaya girerim dürbünsüz rahat 125 m 150 metre ustanın elinde bir tenekeye iz bırakacak kadar güclüdür rahat ol zevkini cıkar güzel br dürbün ayarı ve daha bende beceremedim ayarı ama 125 metreden 10 kg lık yag tenekesinin önden delik actım arkadan iz yaptı cıkmadı tabiki 5 atısta tutturdum dürbünüm yetersiz ve ayrsız olmasından dolayı ;şrofls;. x;.z

Ahmet Abi, dürbünü değiştirme vakti geldi demek.

hemseri ben yeni dürbün almak istiyorum 200 metre olmalı ve ısklı mildotlu felan tasco lar işimi görürmü bilmiyorum yardım edermisin önerecegin bişeyler varmı

tolga avdan almadım bunu tolga av 170 sadece tüfege fiyat biçti oda ext olanına ben toplam hersey dahil 150 ye aldım sıfır aksesuar ;şrofls;. m;s,S

benim es magnumu 4.5 m ve üzerindeki sıfır dürbünle beraber 140 tl veriyorum birde kılıf var tabiki hediye cünki evde felan kullanmak istemiyorum uzun menzilli bişey almam sart oldu x;.z

bayiden aldım samsun su başından atlasta felan yok bundan ve resimlerini cekecegim bu akşam insallah videoda cekmeyi düşünüyorum bu gün kuzene verdim dürbün ayarı yapacaktı cagırdı gittim bi on dakika bi deneyeyim dedim üveyk bilirsiniz 35 m civarı tek atış iyiydi vurdum ;tufey# ;tufey#

eser magnum tüfegimin kırması cok zor 2elle bir tarafara dayamadan kırılmıyor ben söyle düşünüyorum 1000 atıs sonrası yay ve kırma gevsiyecegi içinbu kadar sertlik avantaja dönüşebilir

cünki aldıgım yerdeki aynı marka tüfekler tek ele kırılıyordu sadece bu tüfek

2 elle kırması dahi zordu memnunum tüfegimden ilk avı yaptım ama gözüm yukarlarda 2 gün oluyor alalı satmaya karar verdim daha iyi birseyler istiyorum ;tufey#

forumda artık test eden benim galiba

eser magnum 4.5m breaker 4x20 dürbün eseri kullandıgıma su an memnunum hatsan mod 125 e cok yakın tahrib gücü var eski bir marka olup gelecegi parlak x;.z x;.z

eser es 2002 magnum 4.5 m aldım daha bugün atısları hatsan mod 125 e yakın etkili fiyatıda uygun 125 tl ye mal oldu kılıf hediyeli birde 20 tl ye braker 4x20 mdürbün aldım eseri almamda en büyük etken 40 yıldır silah ustası olan dayımın verdiği referans olmustur