4.5mm adlı kullanıcının mesajları

merhaba arkadaşlar sizin yorumlarınız üzerine bir pcp almaya karar verdimbüyük ihtimalle t12 olacak.ancak dürbün için karar veremedim objektif çapı büyük olan 44 veya 50mm bir dürbün önerirseniz sevinirim mesela bsa 3.5-10-50 nasıldır? düşündüğüm fiyat maksimum 350 tl civarı

merhaba arkadaşlar pcp için bayaa bütçe ayarladım ama dolum kafama takılıyor scuba dolumu yok burada pompa da benim işim değil acaba bir komprassörle dolum yapamazmıyız sürekli. böyle bir kompressör bulamazmıyım?değilse pcp benim için hayal olabilir.teşekkürler

mustafa bey az daha para ayarlayabilirsem olabilir ama biraz beklemem lazım ha birde bu hill pompa ile t12 dolumu zor mudur?bezdirmesin beni? g;$i teşekkürler

teşekkürler arkadaşlar Mustafa bey sizi pek tanımamama rağmen forumda biraz tur atmam bu işlerde çok tecrübeli birisi oldugunzu anlamama yetti. sizden tavsiye bekliyorum aslında ben de t12 istiyorum ama scuba tüpü ve dolum aparatı masrafı yüzünden discovery düşünmeye başladım merak ettiğim asıl konu pompa ile dolum gerçekten kolaymı discoveryde? birde sağlam mıdır? iki gün sonra bozulup gitmesin g;$i ilginiz için teşekkür ederim

teşekkür ederim avcı arkadaşım pompa ile doldurmak yormuyor ise sorun yok birde nereden almalıyım arıza falan olursa garantisi güvenilir olan bir yer tavsiye edermisiniz? cevap için teşekkürler.

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım bir pcp almak istiyorum ama scuba temin etme imkanım yok. o yüzden pompayla dolumu kolay olan bir şey düşünüyorum benjamin discovery nasıldır pompa ile dolumu kolaymıdır? ve sağlammıdır bu silah uzun süre sorunsuz kullanabilirmiyim ? birde gücü tatmin edermi? mod 52/54 e göre gücü nasıldır? ve son olarak 5.5 mm için yeterli güce sahip mi? yoksa 4.5mm mi alınmalı? kullanan veya bilen birisi yardım ederse cok sevinirim ayrıca forum çok düzgün bize böyle detaylı bilgi içeren düzgün bir forum hazırlayan emegi geçen herkese teşekkürler.