faef adlı kullanıcının mesajları

buraya üye olanları kastetmiştim bende.çünkü diğerlerini tanıma şansımız yok malesef ama bu çatı altında kimbilir belkide bi müsabakada,fuarda vs... tanışabiliriz.mustafa abiyi uğraştırmak istemedim ama en doğru yanıtı tabiki kendisi verir.
    saygılar...

çok ii ilerlemişiz şimdiden 4 kişi olduk t-12 sahibi.gladyo ve revo sahipleride 1 olarak başlayıp ilerleyebilrler ayrıca acaba bu kadarmıyız demeyiz t-12 galadyo ve revo sahipleri.sonuçta toplam 46 olacak

T-12, Gladyo ve Revo toplam 46 kişide var ama kaç kişide T-12 kaç kişide gladyo kaç kişide revo var bunu biliyormuyuz.ben forumda göremedim varsa nerede yazıyor yoksada bi başlangıç yapalım bakalım T-12 sahibi olarak kaç kişiyiz ;şrofls;.

kurma kolu her itmeye çalıştığımda yarıda kalıyordu tam geriye çektiğimdede şarjör dönüyordu hatta bu aradada şarjör çıkmıyordu.böylece ilk tecrübemi edinmiş oldum.eğer bu tip sorun yaşayanlar buraya yazarlarsa başımıza geldiğinde ne yapmamız gerektiği hakkında kafamızda bişeyler canlanır diye düşünüyorum onun için yazdım :)

dün t-12 ile atış yaparken bi anda pelet itici ileri gitmedi yarıda kaldı tekrar çektim itmeye çalıştım olmadı bunu bikaç defa denedim hatta bu arada her defasındada şarjörü çıkarmayı denedim olmadı.bihayli uğraştım ne yaptıysam şarjörü çıkaramadım sonuçta mustafa abiyi aramaya karar verdim ve aradım bana şarjör yarım kurulmuş ahşap bi harbiyle peledi geri it şonra şarjör çıkar dedi.telefonu kapadıktan sonra her yerde ince bi sopa aradım ama bulduklarım çok kırılgandı kırılıp namluda kalır diye denemedim bile sonunda bi parça fens teli buldum namluya giriyordu etrafını namlu boyunca elektrik bandıyla sardım ve harbilemeye başladım elektirik bandı teli kalınlaştırmış ilerlemede sıkıntı yarattı ama yinede çok zorlamadan ilerledi.sonuna geldiğinde halen daha şarjör yerinden çıkmıyordu biraz zorladım ve peledin arkasını keserek şarjör dışarı çıktı pelet 2 parça olmuş harbiyle itmeye başladığımda 2.parçada düştü.kurma kolunu itmeye çalıştığımda yine ilerlemedi baktım içinde bi pelet daha var harbiyle itmeye başladığımda içinden 5 tane pelet çıktı.sonuçta şu anda tüfeğim sağlam ve halen aktif.en kısa zamanda marangözdan ahşap bi harbi yapmasını isteyecem.tekrar başıma gelemsini istemiyorum.(bu arada peletler fx ti başka pelet değildi)
    öncelikle mustafa abime çok teşekkür ederim bana yardım ettiği için sonrada bu yazıyı yazarak bu tip olay başına gelenler ve gelebilecek olanlar için ne yapması gerekiğini tüm arkadaşlarla paylaşmak istedim.
    mustafa abi tekrar teşekkürler herkese saygılarımla...

silahımla uzun mesafeli destekli atışlar yapabilmek istiyorum bunun içinde bipoda ihtiyacım var.bana yardım edermisiniz.nerden alabilirim ve hangi bipod daha kullanışlıdır diye

geçtiğimiz pazar sürekli sanal ortamdan muhabbet ettiğimiz kendisine çok değeer verdiğim mustafa abimle sadece tanışmak kendisini yakından görmek için yataguna gittim.istanbulun 1 köşesinden diğer köşesine 4 araç değiştirerek yaklaşık 3 saatte ulaşabildim ama muhabbet o kadar güzeldiki iyiki gitmişim kendilerini tanımışım dedim.mustafa abiyle beraber kadir (erkut) ilede tanıştık kadirle daha önce telefonda konuşmuşuz ama hiç görmemiştim.ikiside sanal ortamda oldukları kadar reel ortamdada çok çok değerli insanlar.muhabbetlerine doyum olmuyor.ben kendileri için forumda onlarca kişi arasından biri olmama rağmen beni çok sıcak karşıladılar bol bol çaylarını içtim benim için pazar günlerini heba ettiler.onlardan havalı silahlar hakkında çok şeyler öğrendim tüm silahları bana gösterdiler incelememe izin verdiler.uzun zamandır almak istediğim ama bi türlü alamadığım FX Typhoon T12 ye resmen aşık oldum.cebimde yarı fiyatı kadar para olmasına rağmen mustafa abi maddiyatı hiç sorun etmeden yeni tanıdığı bi insana gerisini sonra verirsin demesi bile çok içten ve taktir edilecek bi yaklaşımda bulunması tüylerimi diken diken etti.bu nasıl bir insan sevgisidir.bu hobiye gönül verenlere elinden gelen her yardımı yaptığını bikez daha kanıtlamış oldu.bu işi para kazanmak için yapmıyolar sadece masrafları karşılıyorlar.eğer bu ürün meydanda olsaydı 3000 tlden aşağı alamzdık ki bunuda meydanı ziyaret ettiğim cumartesi günü öğrennmiş oldum.umarım bunu yazdım diye kızmamışsındır mustafa abi.sen ne kadar bu konuda yorum yapmasanda bu benim kişisel düşüncemdir.neticede artık bende bi FX Typhoon T12 sahibi oldum.en önemliside sizler gibi insanları tanıdım dostuğumuz ebedidir fırsat buldukça hoş muhabbetlerine ortak olmak için ziyaretlerime devam edeceğim.ayrıca yatagun ailesinin diğer üyelerinide en kısa zamanda tanımak isterim.hepsine buradan teşekkürler ediyorum.
    sonuçta öncelikle çok samimi dostlar daha sonrada FX Typhoon T12 sahibi oldum.artık benimde bir FX Typhoon T12 im var ;şrofls;.

1000 tl olsa aslında bence alınabilir bi silah ama 1500 tl olunca insan biraz düşünüyor.o kadar para veriyorum biraz daha verip t-12 alayım diye

FX T-12 almayı düşünüyordum ama fiyatı aksesuarlarıyla birlikte beni bi hayli üzeceğe benziyor.onun yerine Benjamin - Discovery bana daha ekonomil geldi.üstelik pompasıda yanında hediye olarak veriliyor.ben müsabakalara girecek birisi değilim sadece hobi olarak bu işi yapmak istiyorum ve nerdeyse 2500 tl para harcamak bana biraz zor geliyor.
    sizlerden isteğim Benjamin - Discovery hakkındaki düşüncelerinizi benile paylaşmanız.özellikle mustafa abi senin yardımına bi hayli ihtiyacım var
    şimdiden hepinize teşekkürler...