Posts by umtys

Arkadaşlar malum pellet fiyatları dövizle orantısız olarak uçtu gitti, acaba 4.5 namluda performans nasıl?58 cm gibi uzun bir namluda hafif pellet ilginç olmalı.Aslında şu 6.35 leri bitirebilsem takıp kendim bakacağım.

Yükleme oringinde oluşan sorun atış esnasında hava kaçağı (elinizi şarjöre yasladığınızda hissedersiniz)ile kendini belli eder. Burada sorun kurma kolunun kendiliğinden atması, birinden yardım alarak kurma koluna destek verip atış yapın, sol tarafta elinizle hava kaçağını kontrol edin

Sn. cicekci60 ,mutlaka geri bildirim bekliyoruz, enteresan bir durum dediğiniz gibi kaçak hava nedeniyle sürat ve isabet bozuluyordur.Kurma kolu normalde yükleme portuna pelleti sürdükten sonra kitlenmesi lazım ki siz de elinizle açıp ikinciyi yükleyesiniz.Belli ki kilit direncini zayıflatacak bir sıkıntı var, basınç kurma kolunu da attırıyor.

Merhaba, sitede alışveriş yapılabilecek yerlerle ilgili haddinden fazla bilgi var.Aksu Av Yusuf beyle başlayabilirsiniz, yıllardır güvenilir satış yapar, malın arkasında durur.

Alparslan hoca 3 ay önce soğuk bir havada nemesis(knight) ,6.35 testlerini yapmış ,sağolsun çok aydınlatıcı bilgiler vermiş, izlemenizi öneririm.İlginç, 33 grain heavy JSB 25.4 'e göre daha iyi sonuç vermiş. Yalnız en randımanlı basınç aralığını 210 bar dan itibaren aldı, yani 250 bar dolum önermedi.

Direk fabrikaya yollayın, yalnız kargo paketlemesini iyi yapın ve karşı taraftan da aynısını rica eden not bırakın.Arastan başka bir kargoya geçmişler, kutu parçalandığı için sıfır aldığım nemesisi geri alıp yeni silah yollamışlardı.Buradan sorunu öğrenip paylaşırsanız seviniriz.Bu arada 500cc tüpü sürekli pompayla doldurmak zordur, tebrik ederim

Sn.hamza35, tecrubelerinizi paylaştığınız dan dolayı teşekkür ederim. Yalnız elimizdeki silahlarla 100 m. üzeri atışlarda isabet ve istikrar hayalidir münferit atışlardaki isabete bunun istikrarlı olduğunu düşünüp fazla itibar etmeyin

Daha önce de bu konu mükerrer defalar konuşuldu, birinci elden (kulaktan dolma değil) tecrübeler paylaşıldı.Size bu forumdaki en yararlı özetlerden birini tekrarlayacağım; maalesef türk havalı silah sanayisinde kalite kontrolü zayıftır, yukarda bir arkadaşımız beni teyid eden ifadelerde bulunmuş, size gelen silah tam şans işidir., burası önemli, EĞER SİLAHIN SÖK TAK TÜM MEKANİĞİNE HAKİMSENİZ hangi markayı alırsanız alın, siz zaten o silahı yerli avantajı sayesinde tüm parçalarını temin eder istediğinize mod. yaparsınız. DEĞİLSENİZ o zaman tek adres Kraldır. Hatsanımızın servisi hep sıkıntılıydı, yine sıkıntılı, yolları Amerika'da açık olsun, oradaki tüketiciye bu tutumun onda birini yapsalar tası tarağı 1 ayda toplantılar. Huğlumuzun da servis durumunu çok merak ediyorum

Enteresandır moderatörler her zaman grupman anlamında başarılı olmayabilir.Airstripperin başarılı olabilmesi sanırım biraz pelletin namluyu terk etme zamanında -namlu uzunluğunun ve gücün etkisi var- senkronizasyon sorunu olup olmamasıyla alakalı, yani aynı moderatör gibi grupman açısından her zaman başarılı olmayabilir. Ama kesin olan bir şey var iyi moderatör her zaman sesi keser.

800-825 FPS arası demek, regülatörü kaç bara ayarlı? Aslında kronoyu bir kez çok sağlam bir marka ile kalibre etmek lazım.Ben Alparslan hocanın kaliteli bir krono ile testini yaptığı ucuz bir Airsoft ürünü almıştım, sabit 10 FPS eksik gösteriyordu.Dolayisiyla bence silahta kaçak yok, hızda orta mesafe grupman için yeterli.Birde grupmanı test edin

Krono tanıda yardımcı olacaktır, komik olan ise kronom olmasına rağmen şu ana kadar tembellikten np01 de deneme yapmamış olmam. Sizden önce yaparsam verileri paylaşırım.Ama sol taraftan kesin hava kaçağı var bende .

Peki eski oringi incelediğinizde bir hasar gördünüz mü? ben np01 de yeni iken bu kaçağı farketmiş ve oringi boşuna değiştirmiştim, çıkardığım oringdede hasar yoktu.Kaçak başka bir yerden ve muhtemelen sn.escape86 dediği gibi ayar düğmesi veya başka bir yerden. Pelet itici mi tam oturmuyor diyecem ama...Tüp oringinden şüphelenmiyorum çünkü dediğim gibi sıfırdı silah.

Sn. escape86, kaçağı sol taraftan hissediyorum, güç ayarı oringine ulaşmak için tam sökme gerekiyor heralde ki beni aşar. Zaten sıfırlamaya rağmen poi sapması var açıklayamadığım, muhtemelen kaçaktan