veldg adlı kullanıcının mesajları

selamlar geçen pazar yatağan avcılar kulübünün tek kurşun atış yarışması vardı ben buna katıldım ama çok moral bozukluğu yaşadım mesafe 50 metreydi hedef kartonu boyutları 50x60 cm beş atış yaptım ama benim mermiler hedefin 30 cm soluna 30cm altına aynı yerden isabet etti beşi de 3 cm daire içindeydi benim merakım acaba bu tüfegin namlusunda yamukluk mu var?fikirlerinizi bekliyorum ayrıca başka bir arkadaş yine aynı marka model tüfekle aynı benim vurdğum gibi vurdu :him:s

selamlar diana 350 magnum 5,5 ve üzerine monteli dampa sport dürbün ayağı var uygun iyi bir dürbün almak istiyorum veli beyin sitesinde Remington 4-16x50AO Tüfek Dürbünü var alsam işimi ne derece görür bu konu hakkında yardım edermisiniz veya türkiyede bulabileceğim başka tafsiyeleriniz nelerdir. ;tese;kkur

herkese selamlar bir aparat yapmayı düşünüyorum sizin de fikirlerinizi yazarsanız memnun olurum yapmayı düşündüğüm aparat tüfeğin namlu ucundaki gez plastık alyanla bağlı ben gezi söküp gezin girdiği uç kısıma namlu dış çapında 10 cm boşluksuz girecek şekilde fiber malzemeden tornada yaptıracagım namlu ucundan çıkıntısı da 7 cm ucuna da 4mm delik açacagım 7 cm çıkıntı olan uc kısmın içine oyuncakçıda satılan lazeri yerleştireceğim ve 30 metre hedefe bir kağıt koyacağım kırmızı lazerin kağıtta ğösterdiği yer mantıken namludan çıkacak olan merminin varacağı yer olacak ve dürbünün artısını o ışığa sabitleyince hiç mermi kullanmadan dürbünü sıfır ayar yapmış olacağız bunları yapınca resimleriyle sizlerle paylaşacağım sizin de fikirlerinizi bekliyorum.

HERKESE SELAMLAR.DİANA 350 MAGNUM VE DİANA 35 İÇİN YAY NASIL TEMİN EDEBİLİRİM AYRICA 350 MAĞNUM'U MODİFİYE ETMEK İÇİN NE YAPMAM LAZIM YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK MEMNUN OLURUM. g;$i

selamlar ilgine tesekürler bir türlü karar veremedim açıkcası kafam iyice karıştı diana 350 mağnumun üzerine optima 3x9x32 dürbünle dampa sports ayağı taktım şimdilik idare ediyorum gamo dürbünü çok büyük diyorsun herkesin tafsiyesi küçük çaplı merceği olan dürbün almamı söylüyor bulabilsem nikko alacağım ama dışarıdan getitmek zor yabancı dil pek yok şimdilik beklemede kalmayı düşünüyorum zaten optima dürbün şimdilik idare ediyor yalnız ara sıra ayar bozuyor. :S

SELAMLAR diana 350 mağnum 5,5 var buna yeni sports match dampa ayak aldım bir de gamo 4-16-50 dürbün alacağım şu anda veli beyin stoğunda yok gelince hemen almak istiyorum sizce iyi bir tercih mi? g;$i veya tafsiyeleriniz nedir?gamo dürbünün dampa ayağa tam otururmu?bogaz çapı 25,4 mü acaba? :huh: