mehgun44 adlı kullanıcının mesajları

Arkadaşlar yapmayın lütfen AA ile Walter i nasıl kıyaslarsınız??? Herkez Walter ci olmuş gibi konuşuyor. AA nın kalitesi, işçiliği ve isabeti Tüm Dünyada bilinir. Yerli-Yabancı tüm forumlara bakınız lütfen hangisinde gördünüz Walterin daha iyi olduğunu. Bu memlekette kaç kişi kullanmış Walteri, kaç kişi grupman yapmış, kaç tane videosu var yapmayın lütfen. Mukayese görmez iki pcp yi karıştırmayalım. Saygılar

Söküp parçalamaktan sonra geri toplamaktan bahsetmişsiniz, yapmayın lütfen lego mu bu ya. Atış yapmak için alıyoruz sağını solunu söküp takmak için değil, o iş gerek duyulursa yetkili servisin işidir. Saygılar

+10000000 tebrikler,

hayırlı olsun. peki bu silah mod125 sniper'in pabucunu dama atabilecek kadar iyi mi? Hatsan mühendisleri o kadar geliştirmişler mi bu silahı? Birde yeni nesil optima dürbünün önceki nesile göre artıları neler onu merak ettim? kutudan çıkan kayış deri mi, kumaşmı? ağzımıza bir parmak bal çalıp sonra detayları yazmamışsın.

+1 g;$i

Alıntı sahibi "mehgun44" Alıntı sahibi "meenet" Harika bir buluşma olmuş, Allah muhabbetinizi arttırsın. Saygılar Tahminim bu hobi, Malatya da bayağı yayılacak,Muhabbettler artacak Bugün talep üzerine,dört beş kişiyi (sayı artabilir) atış alanına götüreceğim.Aşı zamanı başladı ya
    abi dün senden habersiz yine gittim atış alanında epey şişe hallettik 60-70 kadar,senin için var yine kırmadılarsa birkaçtane

+1 :D:D:D

vakit sıkıntısından hemen yükleyemedim ama bugün yüklemeye çelışacağım, bu aralar haftada 78 saat ders + kitap hazırlığı beni yoruyor biraz ama sonuçlarla ilgili ayrıntılı sonuçlar ve becerebilirsem resimleri yükleyecem saygılar:) derse gideyim biraz değişiklik olsun 8o

Tuncay hoca,
    nasılsın,bilgi için acele etme,nedeni şahsım bul yazım çizim işlerini burada beceremiyorum ve karışıklık oluyor.
    Air Arms 'ın sonuçlarını word de tablo yaptım ama foruma atamadım!!!
    Burada yazdım oda düzenli olmadı....hocam sana iyi dersler,Vatanına milletine bağlı gurulanacağımız öğrenciler yetiştirin.
    saygılarımla

Mehmet Abi, Tuncay Hoca,

Resimleri hem keyifle hem de biraz hasretle izledim. Katılım artmaya başlamış ve diğer arkadaşların elinde de tüfekler var, Malatya Takımı için güzel gelişmeler. Krono çalışmalar için teşekkür ederim. AT44'ün çalışmaları da var mı ?

Tez vakitte görüşmek dileğiyle, şu AA 16 ve 18 gr. pelletlerinizi de vereyim artık.

Cem,
    kesinlikle çok zevkli ve ayrıca daha verimli bir çalışma, ve isabetli atış için,bir tam gün ayırmak gerekiyor..
    AT 44 ölçümleri Tuncay hocamda, o yükleyecek,biz ayrıca Safir T14 ü,ve Sarsılmaz K2 tabancanında crono ölçümünü yaptık.
    Ve benim Air Arms'ın Dürbün ayakları yüksek,21 mm almamız gerekecek!!!

işte sonuçlar,tablo düzeni yapamadım artık kusura bakmayın

AİR ARMS S510
    JSB 25,4 GRN JUMBO MONSTER
    180 BAR
    ATIŞ
    NO HIZ ÖLÇÜM
    (FPS)
    1 823
    2 793
    3 796
    4 797
    5 805

AİR ARMS S510
    GAMO TS22-22 GRN
    180 BAR
    ATIŞ
    NO HIZ ÖLÇÜM
    (FPS)
    1 872
    2 866
    3 870
    4 865
    5 888

AİRARMS S510
    Pelet:AA Diabolo 18 grn
    Tüp Basıncı:180 bar
    Tam güçte
    Atış no Hız ölçüm
    (fps)
    1 947
    2 954
    3 951
    4 951
    5 950
    6 954
    7 952
    8 953
    9 944
    10 948

Anlaştığımız gibi, Saat: 9.00 da Atış alanında toplandık ve bu sefer 7 kişiydik.
    Harika bir hava,Hemen semaver (odun kömürü ateşiyle) yakılıp o en fes çayı gençler hazırladı.
    Tuncay hocamın getirdiği peynirli pideler çay eşliğinde midelere indirildi
    [Resim Engellendi: http://f1203.hizliresim.com/v/q/3rkfc.jpg
    Tripoda kamera yerleştirildi,yeni arkadaşlarımız atış düzeni aldılar,crono kuruldu,
    [Resim Engellendi: http://f1203.hizliresim.com/v/q/3rkn0.jpg]
    Air Arms S510 crono ölçümleri yapıldı
    [Resim Engellendi: http://f1203.hizliresim.com/v/q/3rkst.jpg]

Mehmet Abi'm, Tuncay Hoca'm;
    Kusura bakmayın vazifeden dolayı yine yokum. AirArms pelletleriniz arabanın arkasında duruyor eğer ihtiyaç var ise bir yolunu bulup onları size teslim ettireyim isterseniz. Bana bilgi verirseniz sevinirim. Şu buluşmaları çok özledim ben. İsabetli atışlar.

Cem kardeşim, siz ve sizler gibi hizmet eden tüm kardeşlerimizi rabbim esirgesin,korusun,
    Bizim peletlerimiz var,sen bizi düşünme,hayırlısıyla görevini tamamla,ve sağlıkla dön
    Allah cümlemizin yardımcımız olsun

Herkese merhaba,
    Yarın sabah,nasipse ben ve tuncay hoca (cem kardeşim hafta içi olduğu için gelemiyor) Yine aynı yerde buluşmayı düşünüyoruz. g;$i
    Tabi bu sefer erken gideceğiz,biraz daha fazla zaman geçirelim. :thumbup:
    Malatyada olup,bize katılmak isteyen yarın yimpaş'ın arkasındaki acık poligonda olacağız..Duyurulur