carrah adlı kullanıcının mesajları

.Bu kadar ciddi bütçe ayırıp ,Tüpü pompayla doldurmak zorunda kalmanız gerçekten çok can sıkıcı.Hem pompa hem de skuba tüp kullanan biri olarak bunu söyleyebilirim size.Yukardaki silahlardan hiçbirini kullanmadığım halde ,Forumdaki her yazıyı okumaya çalışan biri olarak size kendi sıralamamı şu şekilde yapabilirim.Daystate, fx , airarms ,sumatra.Bu klas silahlar arasından hangisini alırsanız alın ,hem çok memmun kalır, hem de pişman olursunuz çünkü hepsi birbirinden güzel aletler.
    tercihiniz ne olursa olsun şimdiden hayırlı olsun.Skuba problemine de inşallah en yakın zamanda çözüm bulursunuz.

Sayın king Haklısınız burdan ilaç önermek anlamsız oldu.Ancak yazımı tekrar okursanız zaten sizin ikaz ettiğiniz hususların altını dikkatle çizdiğimi siz de farkedeceksiniz.Saygılar

Dideral 40 mg tablet.Ancak her ilaç gibi bazı özel durumlarda kullanılması sakıncalı olduğundan kullanmadan önce bir kardiyolog ve nörolog tarafından muayene edilmeniz gerekmektedir.Sınav gerilimini azaltmak ,ellerde titremeyi azaltmak,kalbi rölantiye alıp kalbin ömrünü uzatmak gibi mükemmel yararlarının yanında,genital organlara giden kan akımını azaltmak gibi yan etkileri de yok değildir:) .Her hangi bir kalp problemi olan arkadaşlar doktora danışmadan sakın kullanmasın.Saygılar.

Arkadaşlar ben bot olayını hallettim kolibri marka bir bot aldık 3 arkadaş ortak 5 kişiye kadar taşıyor fiyat 1250/ 5 motor ve akü toplam 700 e yakın tuttu epey pahalı bi zevk ama 5 kişiyi rahat taşıyor .motor elektrikli olduğundan çok rüzgarlı havalarda güçsüz kalıyor ama yinede tüm işimizi görüyor.Ancak sorun şurda ki ankara ya en yakın turna mekanı 100 km..2 kere de boş dönünce insanın tüm hevesi kaçıyor.Geçen hafta kapulukaya da 2 gece kaldık ve sıfır balıkla geriye döndük..Bırakın büyük bi balığı suya geri bırakacak bi ufaklık bile denk gelmedi oltaya..Denemediğimiz yöntem kalmadı..Turna merakı yüzünden aldığımız bot atıl bir yatırım olma yolunda bu gidişle.Alternatif balık merası ya da balık türü önerebilecek varsa burdan ya da pm den paylaşırsa sevinirim teşekkürler.

selam arkadaşlar .bu konuda çok deneyimsizim .maksimum 1000 liraya kadar 3 kişilik şişme bot almayı düşünüyorum.Yardımcı olacak olanlara şimdiden teşekkür ederim.

Yaşlı ölmek üzere olan filleri belirlenen kotalar içersinde avlandırıp milli parktaki diğer canlıların korunmasına ekonomik kaynak sağlıyorlar.Benim 2.7 kiloluk torunda süperpozede 52 gram saçma atsam benzer etkiyi yapar sanırım.tabii namlu elimde kalmazsa..

kurzhaar da araştırın derim.Zaten ferma özelliği olan bir köpektir ve videolarda tavşan kovduğuna şahit oldum.Ama hiçbir fermalı av köpeği kopoy gibi av kovamaz.Sadece gözden kaybolana kadar kovuyorlardı muhtemelen.Bir de muğla gibi sıcak bi iklimde settter veya drahtar gibi tüylü ırkları beslemek meşakkatli olur.Ben kopayla bıldırcın avı da gördüm ferma vermiyor ancak kokuyu alınca havlamaya başlıyordu.Hangi ava daha çok gidecekseniz ona uygun bir köpekle başlamanızı şiddetle öneririm.

Teşekkür ederim.Buluşmaya da ha bu hafta ha önümüzdeki hafta derken bir türlü denk gelemedik inşallah önümüzdeki hafta musait olur gelebilirim.

artık çaresizlikten km sınırımızı kaldırdık.etrafta insan olmayan havalıyla ateşliyle rahatsız edilmeyeceğim böyle biryer için 50yi 100 ü gözden çıkardım ben.Tarif ederseniz sevinirim.

Ortam hakkaten mükemmel .Derede alabalık da varsa tadından yenmez.Keşke ankara yakınlarında da böyle doğayla başbaşa kalabileceğimiz yerler olsa..