Federalim adlı kullanıcının mesajları

slm
    Benim de kral puncher arızalı çıkmıştı kral arms netten fabrika ya yazdım gönderdim 2-3 içerisinde tamir edip gönderiyor lar tavsiyem hemen gönder tabi ilk önce netten servis ile gorusmen gerekiyor gerisi kolay..

kral arms da sorun yok onlar sahiline yardımcı oldular gönderin dediler dediğiniz gibi ücretsiz gönderdim.burda satıcı 7 gün içerisinde değişim iade garantisi olmasına rağmen ben de 4 . Günü goturmmeme rağmen değişim yapmadı gerekçe ben bunu satamam dediler ve ben hiç kullanmadım çünkü hava kaçırıyor ben dolduruyorum bi bakıyorum hava yok .yazıklar olsun bir daha aldığım yere cook dikkat li olacağım alacak arkadaşlara da kontrol etmeden almasınlar..

slm
    Ankara avfoni den aldığım kral puncher pcp havalı tufegim arızalı çıktı aldığım yere gittim 7 gün içerisinde iade ve değişim garantisi var demelerine rağmen değişim yapmadılar .hiç kullanamadigim tüfek fabrika ya gitti bakalım ne zaman gelecek..akacak arkadaşlar avfoni den uzak durun...

Ankara avfoni den almıştım 7 gün içerisinde iade ve değişim diyorlar 4.gün gittim hiç kullanamadigim tufegimi değişim yapmadılar fabrika ile konuştum onlara gönderdim artık alacak arkadaşlar dikkat avfoni den sakın almayın...