burak verekdal adlı kullanıcının mesajları

proxima görücüye çıktımı merak ettim.gerci giden arkadasların yorumlarından anladıgım kadarıyla şöyle enine boyuna inceleme yaptırılmıyor bu nasıl fuarcılık anlayası anlamadım gitti.

proxima da vardı ve kilitli değildi ama başı sürekli kalabalık olduğu için fotoğraf çekmedim

paylaşımlar için çok teşekkürler.
    poligon bir firmaya mı fuara mı ait?
    atış yapmak için ne yapmalıyız?

Poligon hatsanın kullanmak için tek yapmanız gereken sıraya girmek.Nova compact ve turkbulla atış yaptım. Gayet keyifliydi

@DarKWisH Hocam sizi de unutmadım swarm Türkiye'ye gelecekmiş mağlesef ama onun yerine hemen hemen aynısı başka bir model var onu getireceklermiş fotoğraf daki beyefendi gamonun avrupa satış sorumlusu çok yakinen ilgilendi.

Harici İçerik m.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Merhabalar,
    AirArms S400'um üstünde Hawke 3-9x40 Vantage dürbün var ve 50 metre atışlarında biraz yetersiz geliyor. Onun için ikinci el, daha yüksek yaklastirmali dürbün bakıyorum ve doğal olarak aklımda Hawke almak vardı. Lakin burdaki forumda ikinci el MTC durbunlerin nasıl kapış kapış gittigini görünce şaşırdım çünkü hiç duymadığım bir markaydı bu. Bu dürbünlerden kullanan, bilgisi olan var mi? Bazen Optisan diye de geçiyor; sanırım 2 marka birleşmiş.

Bir de 50 metre grupman atışları için kaç yaklaştırma tavsiye edersiniz?

Selamlarla

Merhabalar ben daha önce iki incelemesini izlemiştim linkleri paylaşıyorum inşallah işinize yarar.
    https://m.youtube.com/watch?li…BVn6GmaQPomFTMHlR0Tl2RBnl
    WIrf&v=7UGjdULmTs0

Harici İçerik m.youtube.com
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Selamlar uyku tutmayınca youtube da gezinirken tesadüfen gördüğüm bir testti paylaşmak istedim. İyi seyirler dilerim.

Harici İçerik www.youtube.com

compact incelemesi,

Supernova incelemesi,