h-m-g adlı kullanıcının mesajları

hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız isabetli atışlar dilerim. Yusuf bey konusunda haklısınız, adam gerçekten esnaf.Ben Kahramanmaraş'lıyım, Karaman 'dan silah alacağım aklımın ucundan bile geçmezdi :) doğrusu

evet size sonuna kadar hak veriyorum. Zira bugün dürbünü takıp (optima 12x44) iki parça ayakla neler olabileceğini bizzat gördüm. İlk atış 25 metrede tam isabet olurken, diğer atışlar gitgide sağa kaydı. Güya kutuya stoper de koymuş hatsan, ama dürbün onuda beraberinde götürdü .Ayaklar düzgün olsa tüfek on numara ama bu haliyle kullanılamaz. Vortex de olsa şimdilik belirgin bir tepme var.

Tavsiyeleriniz için hepinize teşekkür ediyorum, hoşbulduk .Tuka tüfeğim duruyor hâlâ. Ama performansı epey düştü.bende dün akşam yayını ve piston keçesini değiştirmek için söktüm. Tekrar toplayınca atarım resmini İnşaallah...

Arkadaşlar tekrar merhaba. 2 gün önce Yusuf bey den sipariş ettiğim yeni tüfeğim Hatsan Dominatör 200w Elite bugün elime ulaştı çok şükür ☺.Makina gerçekten çok hoş, çok beğendim,tabiki görsel ve işçilik olarak. Eski 4.5 luk tukam yanında oyuncak gibi kaldı resmen. Biraz ağır ama (4.5 kg+0.5 kg dürbün) bana sorun teşkil etmiyor. İnşallah haftasonu hava müsait olursa sıfırlama atışları yapmayı düşünüyorum.

• Sizlerden ricam ; malumunuz tüfek vortex pistonlu ama dürbünü takıp takmamaya karar veremedim. Yaylı olsa rodajı tamamlayana kadar takılmaz öğrendiğim kadarıyla. Fakat vortex pistonlu sistemde buna gerek varmı bilmiyorum. Forumda aradım ama bulamadım. Tavsiye ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler. Hoşçakalın...