M. A23 adlı kullanıcının mesajları

merhabalar. Hercul güç tüfeğidir. 1000 cc yaklaşık 87 joule enerji 1200 1300 fps dir. ve ağır bir tüfektir.

bulboss kısa kundak 250 cc 50 joule cıvarı 850 fps dir.her iki tüfekte ayrı kategori tüfekleridir.

teşekkür ederim herküles bully ve kral puncher arasında kaldım. test videolarının büyük kısmı hatsan ile yapılmış kralla ilgili tam fikir oluşturamadım bu iki pcp hakkında görüşleriniz nedir acaba.

selam arkadaşlar bende ankaradan katılıyorum havalı tüfek ve yivsiz tüfeklerin tutkunuyum tecrübeli arkadaşlara özellikle pcp hakkında bol sorularım var şimdiden teşekkürlet

hocam hiç cesa yı test etme şansınız oldumu özellikle süper pozesini onu merak ediyorum bayağı bi araştırdım ama bi paylaşım bulamadım. Zaten sizle yazıştıktan sonra baikal SP de ve stoeger m 3000 de karar kıldım bunları almayı düşünüyorum. Keklik, tavşan, ördek avına gidiyorum bunları göz önünde bulundurarak başka tavsiyeniz olursa değerlendirmek isterim

Tabi ki Baikal tavsiye ederim. İscilik cok hassas degildir ama saglamdir, namlulari guzeldir. Tek tetik ,ejektor, selektor ,mobil şok, nikel kasa olani var. Evladiyelik bir tüfek.

İlla yerli alicam dersen Yildiz yada Akdas al

hocam valla yerli olanların yorumlarına baktım biraz korktum bende biraz araştırmayla ata, cesa ve baikal da karar kıldım sıfır olarak ama yorumlardan sonra acaba 2. El benelli falan mı bakayım dedim tabi yine de fiyat 5000-8000 TL arası. Ata ile benelli nin karşılaştırmasını izledim kesinlikle benelli her ikisi de y. Otomatik kinetik idi ama benelli bariz çok iyiydi. Tabi SP ler le alakalı çok fark olur mu bilmiyorum. Hocam bende mantıken avda yarıyolda kalmak istemiyorum. Acaba kinetik y. O olarak ne öneririsiniz. Bu arada ilgilendiğiniz için teşekkürler

hocam süper poze olarak ne tavsiye edersiniz yaklaşık 2500-3000 lira bütçe ayıra bilirim