cro ossman54 adlı kullanıcının mesajları

meraba değerli abilerim uzun zamandır uğramıyodum buraya önce herkeze selamlar.
    elime mod 125 sas4.5mm geçirdim aranızda bu silahtan kullanan varsa en güzel performansı hangi saçmadan(isabet olarak)
    aldınız öğrenebilir miyim paylaşirsanz teşekkürler ;şrofls;.

arkadaslar sayın mustafa serdarın dıana 950 magnum a yaptığı super tunıng modıfıye ile tufeğin gücü

500 m/sn olmus ben bu kada istemıyom yanı sıtandaqrtın biraz üstü olsun istiyorum ama maden uygun gö

rmüyosunuz yapmam bende ayrıca cfx royalimi dürbünsüz olarak 300 ytl ye satıcam almak ısteyenler özel mesaj göndersin

abicim bu 5 mm lik pellet i bir evanix ar 5 huntıng master da gördum ama pek hoşuma gitmedi

simdi 4.5 mm ile uzak menzil atışı yaparsın 5.5mm ile yakın mesafeden tahribat atışı yaparsın ayrıca uzak menzilde de 4.5

mm den asaği kalmaz hatta onu geçer sen bu 5 mm ile ne yapmayı düşünüyon albi 5.5mm diana 350 magnum 120 metreden efes şişesini kırmassa bende cro ossman54 değilim ;rofl.;

abicim bu alfamaxın yalnız dış görünüşü farklı içi namlusu herşeyı aynı

ama güzel tufek bi kaç değisiklikle 4.5mm ile güzel sonuçlar alınır

değerli ablm bu tufeği poliganda bı abide gördüm ve 8 - 10 mermi attım

atışları 75 metreden salça kutusuna attım ve yedi kez kutuyu vurdum yalnız çok pellet seçıyo karar senın

ayrıca o sustsrcu kafanı karişyirmasın çunkü susturucu sayılmaz sesde hı8ç değişiklik yok ben mod 95 sas kullanıyom

çok memnunum sarsıntı az isabet o biçim işçilik daha güzel ben bu tufeği tavsıye ediyorum

crosman prenier hollaw poınt pelletle harikalar yaratıyo hadi bol sanslar

selm aekadaslar bayadır forumdan uzak kaldım bu gün hatsan mod 95 sasımla 85 adım atış yaptım

5 atıstan 4 ü vurdu kullandıgım saçmacrosman hollawpoınt premıer di atışlar benı çok etkıledi eğer bu tüfeğe

diana keçe si uyuyorsa hemen alcam uyyomu bu keçeler :him:s

ılk yazdığımı gormedım bıdaha yazdım sızde foruma yazmak için yer ab i benim soruma cevap verin boyle ufak yefek hataları

görmeyelım soruma cevap verın yoksa forumu işgal etmeyın X(

abiler hala mod 125 i yerıyosunuz sız bu tufeğin 2008 serisi ve 2009 serılerını kullanmadınız herhalde şu anda benım

babamda 2008 versiyon var tenı versıyon gez arpacık vıda falan hıç gevsemedi her hafta sonu yaklasık 150 pro magnum atıyoz isabetliliğine diyeek yok ;tese;kkur

85 adımdan bıra şişelerini pert edıyo artk bırakın şu md 125 in eskı modellerini gurcalamayı

gelelim mod 95 sas a bu tüfeğin işciliği mod 125 den daha kalıteli olduğu ortada halde bıraz dahavida vb parçaları güçlü olanları ile değiştirirsek bu tufeğe

1000 fps den 1150 -1250 fps ye cıkarmak nıçın zor :him:s onu anlayamadım gerekırse pıstonu bile kalitelisiyle değıstırırım

cevaplarınızı beklıyorm eğer bu söylediklerim imkansızsa bana uzun ömürlu ve mod 95 sas a uyacak bi keçe markası söyleyin şmdiden teşekkürler

selam değerli abilerim geçtiğimiz hafta sonu mod 95 sas aldım gayet ısabetli ve güçlü

75 asımsan reddot la yaptığım atışlarda manen suyu şişelerini tuz buz etti ;d;

ahşabı ve işçliği cok güzel hatsanın diğer modellerinden kolayca ayrılıyo ;d;

sorum şu bu tufeğin hızını 305 m /sn den 350 360 metreye modifiyeyle çıkarabilrmıyım :him:s

bana hangi yay ve keçe yi onerırsiniz çok teşekkürler