YetkinG adlı kullanıcının mesajları

Kod
    Başlıktan da anlaşılacağı gibi tüfeği temizlemek için misinaya bezi bağladım. Ancak misina kalın olmasına rağmen koptu, bez içerde kaldı. Servise götürmeden bir yöntem tavsiyeniz var mi acaba? Tığ ile denedim çok da başarılı olmadı

Malesef hatsan dan gelen haberler çok da iyi değil. Altı üstü hava kaçırmayı halletmedikleri gibi sürekli olarak tamir sonrası geri gönderme tarihlerini öteliyorlar. Geçen hafta, 12, 13 u gibi göndeririz derlerken şimdi bu hafta sonuna belki demeye başladılar. Daha paketi açıp baktıklarına şüphem var.

tüfeği bayiden 0 olarak aldım. zaten bugün hatsanı aradım, ürün ellerine ulaşmış. bir hafta içinde hallolur dediler ama ben çarşamba günü arayıp durum kontrolü yaparım

Dediğiniz gibi malesef bu tarz olaylar sıkça oluyordur. Ancak daha 1 haftalık silahta olması çok enteresan. Pazartesi yola çıkacak, çarşamba ellerinde olsa bakalım ne zamana biter de geri gönderirler. Muhtemelen hergun arayıp taciz etmem gerekecek hadi, hadi hadi diye.

Büyük bir hevesle bu hafta içinde aldigim hatsan Turkbull daha haftayı bitirmeden hevesimi kursağımda bıraktı. Pompa ile dolum yaptıktan sonra ici haz neden çıkarttım ve o da ne inceden bir fıs sesi ve bütün hevesimin kaçması. Dolum yerinden hava kaçağı var bu konuda ne yapabilirim acaba arkadaşlar. Tavsiyesi olan var mı? ;(

Sonunda kararımı verdim ve turkbull aldım. dürbün olarak gamo 3-9x40 w1pm aldım. Bilemiyorum sizce iyi bir seçim yapmış mıyım? Bu arada pompa ile kullanıyorum ama dolum yaparken 150 bardan sonra resmen kan ter içinde kalıyorum, 200 veya 250 yi hiç görmedim. Bunun kolay bir yolu yok mu acaba? Scuba hariç :)
    saçma olarak hangi saçmayı önerirsiniz ?

Herkese merhaba. Ben aranıza yeni katıldığım için tercih noktasında yetkin degilim. Şuanda türkbull mu yoksa barrage mı tercih etmeliyim bilemiyorum. Türkbull un tipi kötü forumlarda izlediğim videolarda barrage a göre tutukluk sorunu yok gibi. Barrage ın görünüşü güzel ama forumda şikayetçi olanlar var. Ürünlerle alakalı bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim.