kardiyalog adlı kullanıcının mesajları

bence acele etme ; ayrıca o fiyata forumda daha kaliteli tüfekler hatta kaliteli ve ucuz tüfekler bulabilirsin.

elimden geldiğince araştırıyorum ama çok özür dileyerek söylüyorum birazda acele ediyorum galiba ama bana şunu al şu şebeble deyin ister ikinci el ister sıfır olsun limit 900 lira oldu . Ayrıca doldurma pompası için aklımda hidrolik bir sistem dolum için

Lütfen acil yardım edin Arkadaslar herkese çok çok teşekkür ler . Ama az önce burda tesadüfen bi bayi buldum baya bi marka vardı havali için . Hemen mod 85 vortex olanı denedim. Gerçekten çok ilgili bi satıcı çıktı saolsun . Ama ben 4 defa kurdum silahı ve pilim bitti . Şaka yapmıyorum 5ci kurmak bile istemedim Bacağım ve kolum halen ağrıyor . Ama vazgeçmiyorum kesinlikle pcp alacağım . Orda hali hazirda hatsan t10 edge vardı ona baktım baya rahat kullanması . 9x32 Optima Dürbün uygun bir kılıf kayış kaliteli sayılacak bir bipot ve hatsan pompa hepsine 900 lira fiyat verdi . Fiyat nasıl tufek nasıl lütfen yardım edin acele etmek istemiyorum ama şeytana uyabilirim lütfen yardım edin not kesinlikle kirmalı almam

Esayar sayesinde alttan kurmalı olanlardan vazgeçtim . Vs

zoraki ultra havalı tabanca tam aradığın silah pcp gibi calışıyor kendi havasını kendi pompalıyor.tepme minimum seviyede fiyatı 470 civarı.isbet konusun da övülen silah.dipçi aparatı ile tüfek olarak kullana bilirsiniz

Esayar sayesinde alttan kurmalı olanlardan vazgeçtim. Vs56 dediğin mantıklı ama tufek istiyorum ben teşekür ederim

Arkadaslar Özür dileyerek soruyorum ama doğru düzgün bişey bulamadım . Az önce fark ettim alttan kurmalı modeller de varmış . Alttan kurma ile namludan kırma arasında nasıl bir fark var kullanım olarak fark oluştururmu. Hangisi ni tercih etmeliyim eğer fark sadece görünüm ise alttan kırma daha güzel görünüyor . ?(

Sinanali kardeşim inceledim cometayı . Çok iyi bir İspanyol . Namlu tek parça dövme çelik den . Baya bi tek delik yapan olmuş . Ama ahşap hiç bana göre değil rahmetli Dedemin emaneti gelir aklıma ahşap görünce :P . Ayrıca namlu çok kısa ve dahili medarator den tutup kurunca zamanla medarator gevşeyip sıkıntı çıkarıyormus. Medaratoru bırakıp ortadan kırmaya kalkınca da baya bi zorlamak gerek kırmak için. Bu da benim için en kötü senaryo . Öyle güçlü birisi değilim. :D yeni tavsiyeler bekliyorum . Şimdiden teşekkürler

cevabınız için çok teşekkür ederim . Şuan mobil den bağlandığımdan alıntı tuşu calismiyor . Akşam gidince hemen inceleyeceğim tavsiyelerinizi . Ayrıca forum gerçekten çok seviyeli buda yaş ortalamasının baya yüksek olmasından sanırım . Bundan sonra artık burda olacağım dan emin olabilirsiniz .

Çok tşkler cevap için . Açtığım konuyu okuyunca yazan çocuk gibi hissediliyor sanki buda benim hatam galiba :) yaş 32 memurum

Ayrıca burda pek deneyerek alacak modeller yok . Özellikle merak ettiğim kurma olayı zorluğu yayli mi vortex mi

herkese selamlar.
    atıcılıkla çok ilgiliyim genelde abimin sarsılmaz marka silahı ile atışa gidiyoruz.
    inanması güç ama havalı tüfeklerin varlığından haberim yoktu. sadece luna parklardan aklımda kalmıştı 4-5 metreden balonlara ateş ettirirlerdi. bu sebeble hiç araştırmadım oyuncak gibi bişey olarak kalmıştı hep aklımda. tesadüfen bi arkadaşda hatsan marka bi tüfek gördüm 75 metre civarından şişeyi parçaladı ve o an hayran kaldım ve almaya karar verdim. ama aceleyle yanlış karar vermek istemiyorum.pcp alacak kadar param yok

sormak istediğim ilk şey yaylı kurmakmı kolay yoksa vortexli olanlar mı.
    max 500 tl limitim var almak için.
    kullanım amacım 50+ metreden koyduğum hedefleri vurmak.