ALİM adlı kullanıcının mesajları

Teşekkür ederim ederim Kadir bey ilgilendiğiniz için. Yanlış hatırlamıyorsam sizde walter Falcon satmışdınız. Satış sebebiniz nedir. Yanlış anlamayın tüm bu soruları bilgi amaçlı soruyorum.

Ben foruma yeni kayıt oldum. Önce yazılanları okudum ve gerçekten üye olduğuma memnun oldum. Meğer bilmediğim ne çok şey varmış? Silahımı almadan bu siteye üye olmayı isterdim ama olmadı. Bende 1 ay önce aldığım Walter Falcon .22 ve Optima 3.9*44E var. Belkide ne soracağımı şimdiden anladınız. Arkadaşlar dampa ayak araştırıyorum. Dürbünde ayar tutturamayınca araştırdım ki dampa almalıyım. Mustafa Serdar beye bir kaç sorum olacak. Yatagundaki dampa ayağın altında tek parça ayak yazıyor. Bunu açıklarsanız sevinirim. Birde bu dampa ayağın garantisi varmı? İşe yaramazsa iade edebilmemiz mümkünmü? Kusura bakmayın, sormak zorundayım, çünkü ben bu silahtan 2 adet aldım. birini abime almıştım ama bir türlü ayar tutturamayınca ikinci hatayı yapmak istemiyorum. Anlayışınız için ve verdiğiniz bilgiler için şimdiden teşekkürler.