anilakpinar adlı kullanıcının mesajları

Co2 ile çalışan ve pellet atan tabanca olarak gamo p85, walther cp88 ve kwc 1911 kullandım. Blowback çok tavsiye etmem tüpü çok çabuk bitiriyor. O nedenle walther cp88 önermiştim.
    Sig sauer p250 kullanmadığım için fiyat-performans detaylarını bilmiyorum.

Belki kullanan başka arkadaşlar vardır.

Önerileriniz için teşekkür ederim. Eğer p250 kullanmış olan arkadaşlar varsa olumlu ve olumsuz yönlerini yazarlarsa çok sevinirim

Hocam henüz bu hobide yeniyim ve seri atış yapabilen bir tabanca istiyorum. Zoraki tabancalar güzeller ama söylediğim gibi bana 20 metre civarında etkili menzili olsun yeterli. Sadece sağa sola sapmasın istiyorum. Önerin için teşekkür ederim

Herkese merhaba ben 300 tl civarında havalı mümkünse pellet atan bir tabanca arıyorum ancak bir kaç sorum var.

-Birçok av sitesine göz attım ama fiyatlar çok dengesiz. Aynı silah farklı sitelerde 100 lira gibi fiyat farklarıyla satılıyor. Nereden alışveriş yapacağımı bilemiyorum. Sizce nereden
    almalıyım?

-Pellet atan ve blowbackli olan tabancaların fiyatları biraz yüksek olduğu için bb atan tabancalardan da alabilirim ancak öğrendiğim kadarıyla bb tabancalarla pek isabet sağlanamıyormuş. Ben 20 metre civarından attığımı vurmak istiyorum nasıl bir tabanca önerirsiniz bana ?

-Tabancaların çıkış hızları arttıkça isabet oranı düşer mi? ben 400 450 fps civarı çıkış hızına sahip bir tabanca istiyorum ama isabet benim için önemli.

-Son olarak hafif bir tabanca istemiyorum ağır olmalı.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.