tefek adlı kullanıcının mesajları

Bu da yeni videom.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Teşekkürler hocam. Tüfeği sipariş ederken bu pelleti de 500 adet olduğu için sipariş etmiştim. Yakında yeni pelletler sipariş edip denemeyi düşünüyorum. Bir de tüfeğin yanında gelen atef marka var, ama ona göre bu daha isabetli.

Merhaba arkadaşlar, havalı tüfek hobisine yeni başladım. Hatsan Mod 125 Th ile cam şişe hedef atış denemelerim. :)

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Dürbünle ayakların temas ettiği yerlere tek kat elektrik bandı sardım. İnce mi gelir acaba.

Atış yaptığım yerin arkası kimsenin geçmediğine emin olduğum bir yer, tel örgüden kimse girmiyor, bir de çalılık ve çamur.Atış yapmadan önce de kontrol edip atıyordum. Ancak yine de dikkatli olmak gerek tabi. Başımıza telafisi mümkün olmayan dertler açmamak için.

Teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar,
    Uzun süredir havalı tüfekleri takip eder, merak ederdim. 2 hafta önce Hatsan Mod 125 Th'yi 360 TL'ye alma fırsatım oldum. Ancak atış fırsatını ancak dün ve bu gün bulabildim. İlk önce dürbünü takmadan atmayı denedim, biraz isabetsiz gibi geldi, ya da ben beceremedim. Zaten uzağı görmek de çok zor oluyor. Daha sonra dürbünü monte ettim, ancak tam ayarlayamadığımdan hedefin çok altına gidiyordu. Biraz uğraştıktan sonra resimdeki gibi atışlar yaptım.

airgunturk.com/attachment/35170/airgunturk.com/attachment/35171/

Daha sonra dürbünü tekrar söküp takınca biraz daha düzeldi. Yine de hedefin hafif sağ altına düşüyor. 50-60 metreden şişe kırmayı başardım. (Jsb Jumbo Express Diabolo pellet kullandım.) Gelecek hafta sonunu sabırsızlıkla bekliyorum. :)