Sabutay adlı kullanıcının mesajları

Arkadaşlar herkese merhaba,

Az önce içinde çokça şikayet, eleştiri barındıran çok uzun bir paragrafı sildim.

Çünkü aslında konu net soru tekti.

Lafı evelemeden soruyorum.

Bu forum da hiç tabanca sever yok mu?

Dürbün ve modoratör yorumu okumaktan bıkmış durumdayım.

Ne olacak bu durum :)

Arladaşlar sorunu çözdüm. Kabze kapağı altında tetik mekanizmasını destekleyen bir yay var. (acaba niye var?) yayı çıkardığımda "aman Allahım o nasıl güzel bir tetiktir öyle" :)

Resmen tetik rahatladı.

Sanırım yay da bir sorun vardı. Çünkü umarex firması gereksiz bir yay ile tetiği bukadar ağırlaştırmaz diye düşünüyorum.

Aynı durumu yaşayan var mıdır merak ediyorum.

Bence insanların forumlardan sıkılmasının en basit sebebi gereksiz kısıtlamalar ve kurallar.

Sosyal medyada herkes özgür ama bazı forumlarda sadece domain parasını kendi ödediği için kendini yargıç hakim sanan ağa bozması adminler mevcut.

Bırakın sadece ilan vermeye gelen de gelsin sadece birşey alıp gitmek isteyende gelsin.

İnsanları zorla belli prosedürlere mahkum bırakmak kadar kısır bir düşünce ve yöneyim şekli yok.

Yeni üye olan biri ilgisini çeken bir konuya yorum yazmaya kalktığında peşine gelen ilk mesaj '' önce kendinizi tanıtınız! ''

Sanane kardeşim.

Adam fikrini beyan etmiş. Merak eden varsa özelden gitsin tanışsın.

Zaten süreç içerisinde herkes herkesi tanır.

Bu tür mecralar insanların hobilerini ve tecrübelerini paylaştığı bir ortam. İnsanları kamu kurumlarında işlem yapar gibi bir ruh haline sokulması hiç amacına uygun bir yaklaşım değil.

Size sorunu söyliyim. Samimiyetsizlik.

Eski fotoğraf yükleme sistemi gelecekmi ilave bi siteden görüntü çekmek sıkıcı oluyor

Sitenin şablon lisans parası yatsa olacakta şu an demo versiyonu kullanıyoruz. Admin ya ilgilenmiyor ya da bütçe ayıramıyor. Forum da ilgili birileri varsa organize etsinde ücreti toplayıp yatıralım

Arkadaşlar selamlar.

Sizce şu tabancayı üretmek ne kadar zor olabilir?

Girişimci arkadaşlarla istişare etmek isterim.

Aramızda mühendis de vardır diye tahmin ediyorum.

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Merhaba, hoş geldiniz.

Kullandığınız tabanca elit diyebileceğimiz bir tür. Gün geçtikçe maddi olarak fiyatı artmakta. Satınca tekrar almak istediğinizde yerine koyabilme imkanınız var mı, yapacağınız modifiye sonrası karar değiştirirseniz ilk haline dönebilecek şeyler mi planlıyorsunuz?

Her ürüne modifiye yakışmıyor. Bir Zoraki yada Crosman 2040 gibi istisnalar varken bu tabancada beklentiler aşağıda kalabilir.

İlginiz için teşekkür ederim. Evet sahip olduğum tabancayı uzun araştırmalarım sonucu almıştım. Ve keyfle de kullanıyorum. Kalitesi zaten tartışılmaz. Servis görmeden toruna miras kalacak kadar da sağlam.

Aslında tam olarak modifiye diyemeyiz daha çok güç artışın yönelik kitler var.

Titan xs yay var. Bu tip uygulamalar geriye dönülebilir oluyor.

Ama şimdi 300 400 masraf yapmalı mıyım emin değilim.

Ben aslında pcp şarjörlü tabancaya geçiş yapmak istiyorum. Ama fiyatlar malüm. Ki ülkemizde ataman pcp satan da göremedim.

Benimki biraz hevesini almak ile alaklı.

Ve sanırım yönüm satmak tarafında olacak.

Merhaba sevgili silah severler.

Adım Sabutay. İstanbul da yaşıyorum. HW45 kullanıcısıyım. şu an tabancamı satmak ile modifiye etmek arasında biraz kararsızım.

fikirlerinizi duymak isterim.