West adlı kullanıcının mesajları

Gümrük muafiyeti için şartlar azçıok belirtilmiş zaten.. Lakin havalı tüfekler için mevzuat bellidir ve bu mevzuata bayramda olsa seyranda olsa uyma zorunluluğu gerekmektedir. Ha siz ben farklı bir ad yazdırarak getirtirim derseniz birde yakalanırsanız bir tek ürün bile olsa getirttiğiniz yurda kaçak mal sokmaktan yada teşebüs etmekten yasalarla başınız derde girebilir ki korkuç cezalar alırsınız benden de söylemesi..

yok zaten yasalara aykırı birşey yapmam sadece getırtebılıyormuyum onu merak etmiştim

saygılar!

verdiğim bilgiler yanlış değil dogrudur tecrübe ile sabittir tabiki herkez kendi arabasından memnundur çünkü herkesin bindiği kendisine mercedes tir ancak bir uno ile ladanın kıyaslanması bence yanlıştır tabiki ladanın temizleride vardır sağlamdır ancak cok fazla temiz olan lada görmedım

1 yıla yakın oto yıkamada çalıştım iç malzeme, rahatlık, piyasası rahat ayrıca motor olarak renault broadway, lada samaradan bir adım önde bence

ancak bu tarzda yani lada şahin broadway gibi bir araba düşünürseniz arkadaşın tabiri ile 180 de ibre patlatmak gibi hızlı kullanmanızı tavsiye etmem sonuçta güven ve sağlamlık açısından belirli standartta olan araçlardır

saygılar!

1 ay önce 6000tl ye çok temız bir uno 70s sattım 96 model 100.000 km de annemın arabasıydı sadece okula gıdıp gelmek ıcın kullandı boyası iç döşemesı baskı balatası sıfırdı

keşke daha önce bu sekılde bır talebınız olsaydı sıze verırdık arabayı :)

ama bana sorarsanız kesinlikle renault derim en azından bir çukura girdiğinizde arabanın her yeri sallanmaz ayrıca ladaların çoğu yağ yakıyor dıye biliyorum

saygılar!