hacburak adlı kullanıcının mesajları

iyi günler

optima 5.5mm tüfeğimin bakımını yapmak için açtım bi güzel yağladım topladım sonrada ama atışa gittiğimde tüfeğimi kuramadım bir türlü kırıyorum namluyu ama kurulmuyor sonra bidaha açtım küçük bir yayın atmış olduğunu gördüm sonra gene dağıttım tüfeği ama ne yaptıysan küçük yayın nereden düstüğünü bulamadım

yardımcı olursanız sevinirim iyi günler

Bu gün ailecek açık havaya çıktık. kuzenler akrabalar falan bende bi tane optima 5.5 mm vardı iste bide 10 yıllık mod 45 hep beraber optimayla atış yaparken kuzen mod 45 in üstüne dürbün taktı başta sıfırlayamadık.Yarım saat 45 dakika sonra aldım tüfeği 3 atış yaptıktan sonra bi ayar çektim.allahım sonra tüfek her attığını vurmaya başladı.benim 3 aylık optimada bile böyle isabet yok.birde tüfek çok tepme yapmadığı için olsa gerek .şu tanıtım numunesi ilaçları var küçük paketlerde onların boş paketlerinden buldum 250 tane falan harika hedefler 25 mt yede koyduk hedefleri ....

yani harika bir gün geçirdik bende sizinle paylaşmak istedim...... agt

iyi günler 1 hafta once tüfeği 5.5 mm siyle değistirmeye gitttim adam modelini bilmediğim ve tüfeğin üstünde sadece optima yazan bi tüfek verdi.

İyikide verdi tüfek harika çünkü tüfeğin tepmesi okadar az ve okadar güçlü ki 30mt (+- 2) boya tenekesini arkalı önlü delior hemde gamo match la ve tetiği okadar yumusakki tek korkum namlunun elimden kayıp namlunun yamulması üstüne 4.20 de dürbün taktım tepme olayı olmadığı icin sıfırlama bozulmuyorda dünyalar benim oldu diyebilirim ;şrofls;. ;şrofls;.
    en kısa zamanda yaptığım grubu ve tüfeğin resimlerini göndercem ben bulamadm belki siz bulursunuz modelini.