ZeZoLa adlı kullanıcının mesajları

herşey zamanla çuhacı öğrenicez bizde açıp toplamasını aslına bakarsanız şu an kafam bayağı bi karışık napcamı bilemiyorum en kısa zamanda bi av bayiine gidip tek tek deneme atışı yapmam lazım veya bi havalı silah poligonuna:)

benim tüfeklerden istediğim çok güçlü olmaları aslında mod 125 de bunu karşılıyodu fakat gerek çıkardığı problemler gerek servis açısından eksi puanları beni kral havalı tüfeklerine yönlendridi açıkçası ben güçlü bi tüfek istiyorum.ayrıca stoegerde ithal bi ürün olduğu için servis açısından endişelerim var... :S

kral av hakkında son zamanlarda takdire şayan şeyler duymaya başladım gerçekten müşteri memnuniyetine önem veriyorlar.geçenlerde bi arkadaşımız da açmıştı bi konu kral av ile ilgili ordada güzel şeyler yazıodu....:)

yeni model hatsan 125 ile eski parti hatsan 125 leri nasıl ayırt edebilirim galiba eski parti mallarında problem çıkıomuş sık bi şekilde??

forumda eya baska sitelerde hatsan marka tüfekleri öyle bi r anlatılıyor ki ya bu almein hatırı sayılır tüfeklerinden olduğu söyleniyor yada hiç bişi yaramayan bii kutu atış yaptıktan sonra dağılan makinalar olarak gösterilior herkes birbiriyle çelişki içerisinde birisi çıkıp bunlar yaramaz diyor birisi çıkıyoor hatsan aaa abi o kral tüğfek dio burda farklı görüşleride alalım da çoğunluğun neyi onayladığını bileleim dimi kardeş bu tüfekleri kullanan arkadşlar varsa onlarında yorumlarını alalım 1 veya iki kişinin söylemesi ile oluşacak düşünceler deil bunlar??

arkadaşlar uzun süren araştırmalarım sonucunda bütçeme uygun iki tüfek tespit ettim.Fakat hangisini alsam diye bi kararsızlığa düştüm sizden bu konuda yardım isteyeceğim.Tüfekler şunlar.

Hatsan Mod 85 Camo Havalı Tüfek

•Kalibre :4.5mm- 5.5 mm
    • Namlu çıkış hızı : 4.4 mm 305 m/s , 5.5 mm 230 m/s
    • Uzunluk : 1125 mm
    • Namlu uzunluğu : 450 mm
    • Ağırlık : 2950 gr
    • Kırma Namlu,tek kurma- tek atış
    • Hassas yiv set çekilmiş çelik namlu
    • Manuel tetik emniyeti
    • Ergonomik dizayn Montekarlo stili yanaklı plastik dipçik
    • geri tepmeyi önleyen kaucuk dipçik tabanı
    • Daha iyi kavramak için kabzede boğaz alası
    • Dürbün kanallı
    • Sağ-sol ve yükseklik ayarlanabilen truglo gez
    • Kapalı truglo arpacık FİYAT:130 TL

diğer tüfeğimiz ise;

Hatsan MOD.90 Havalı Tüfek

• Kalibre : 4.5
    • Namlu çıkış hızı : 300 m/s •
    Uzunluk : 1140 mm
    • Namlu uzunluğu : 450 mm
    • Ağırlık : 3100 gr
    • Kırma Namlu,tek kurma- tek atış
    • Hassas yiv set çekilmiş çelik namlu
    • Manuel tetik emniyeti
    • Ergonomik dizayn plastik dipçik
    • Plastik dipçik tabanı
    • Daha iyi kavramak için kabzede boğaz alası
    • Dürbün kanallı
    • Sağ-sol ve yükseklik ayarlanabilen gez
    • truglo gez arpacıkFİYAT:115 tl

aslında internet sitelerinden incelendiğinde aralarında dürbünlerinden başka bi fark göze çarpmıo fakat bu sitede bu tüfeklerden kullanmış arkadaşalar varsa eminim bana yol göstereceklerdir sizce hangsi daha kullanışlıdır hangsini tercih etmeliyim?? şimdiden teşekkürler:)