PANTO adlı kullanıcının mesajları

Eczacım Amoksilav 1gr 120 gün, mf çok iyi ama burada söylenmez !!!

Abicim merhaba espiri yaptım, bende mümessilim sandoz ilaçtayım siteler akköprü ve yozgat bölgesinde çalışıyorum ve benim patrıot'un kundağı ile ilgili değişiklik yapmak istiyorum beni de bilgilendirirseniz sevinirim. ;grin;

Kardeşim gerçekten emeğine sağlık, bize yol gösterici oldun. Senin uygulaman ışığında aynı çalışmayı benim 2100 'a yaptım,pellet yuvasını genişlettim ve contayı da taktım,sıvı contalamayı da yaptım, ancak bir şeyi fark ettim namlu dış koruyucuca tam oturmadığı için namlu sallanma yapabiliyor namlu ile dış koruyucu arasını destekleyerek namlunun sallanmasını engelledim şimdi hava transfer deliği iyice sıkışarak hiç hava kaçırmıyor ve sıvı conta ile cillop gibi oldu.Birde bu taktığımız orıngs bir süre sonra yerinden çıkabilir bu conta yerine pelleti iten mil'in girdiği namlunun ağzına sabit bir conta yerleştirmek daha sağlıklı olmaz mı ?

Sevgili arkadaşlar peki bu pellet kutusunun içine winkel sıprey sıksam nasıl olur, olursa ne kadar sıkmak gerekir.

?(

Webley Patrıot 5.5.+Dampa ayak+Orıental 6*24*44

Crosman 2100 Classıc

Eyvallah birader , yanlış anlama ekip kuralım derken o gün için yoksa ankaranın kesinlikle sağlam bir ekibi vardır mutlaka ben bu işe yeni merak sardım, sizlerden öğreneceğim çok şeyler olacak. Anladığım kadarıyla buluşma yarın kimler geliyor bellimi ? çoluğu çocuğu alıp gelebilirmiyiz ? ;tese;kkur