mecit16 adlı kullanıcının mesajları

Arkadaşlar bende bir deneme yaptım en uzun alan 12 adım bulabildim,Hatsan iyi silah yapıyomuş kanaatine vardım. http://s3.directupload.net/file/d/1970/vcbab9ur_jpg.htm birde gece olması kırmızı ışık kuvvetli kalıyor nokta grünmüyor walther red point optimadan daha iyi bunuda gördüm.Bu işte açemilik yavaş yavaş gidiyor ,inçe mehmet saçması kullanıyordum yerli malı yurdun malı hesabı ,bayiye bana birde avrupa saçma ver dedim, bana elinde olan tek kutu 5,5 gamo expander onu verdi evet bu diğerine nazaran çok daha iyi ve isabetli daha iyi olan varsa bilmek isterim tecrübeli arkadaşlar.

ikinçi el yerli trap ve skeet tüfeği alabilirsin bunların en iyi olanı huğlu ama trap ve skeet ide aynı tüfekle yapamassın skeet tüfeğinin özelliği hemen saçmaları açması diğerininde tam tersi ama skeet en zevkli olanı hızlı olanı.

Kardeş bena soracak olursan 71 namlu ikiside kaval şoklu bir skeet tüfeği al ankarada polugon yok bildiğim kadarıyla varsada öğrenirim orada atıcı abiler var onlara sorarız skeet hem zevkli hemde trap a göre yarı yarıya maliyeti düşük ben bu sporu yapıyorum gercekten zevkli tavsiye ederim.makina almana gerek yok poligonlarda var 7,5 lira karşılığında 25 atış yaptırıyorlar.

kardeş ilk önçe tüfeği nerede kullanaçaksın hangi avda sadece domuz avında kullanacaksan gezli olan idaal slag namlulu,ama uçar avlarında kullanacaksan ve miyadi olacaksa şokları ne olacak bunlar büyük etkenler,şimdilerde değişebilen mobil şok sistemi çok avantaşlı ucar avında yakınmı,uzakmı yoksa kurşunmu atcaksan hemen değiştirabiliyorsun,benim tavsiyem tabi almadıysan daha,süperpoze olaçaktır çunku basınç kaybı olmadan yaz ve kış aylarında rahatça ve problemsiz kullanabilirsin marka olarakta sarsılmaz star huğlu ve ata olaçaktır bu markaların sana fiyat yönünden uyan modellerini rahatça gözün kapalı olarak albilirsin tabiki avyapman için köpekte şart.bir ata sösü 5 liralık köpek ,1 liralık tüfek