Hasanoo adlı kullanıcının mesajları

Arkadaslar, 15,43 grn gamo hunter ile atışlarda pellet yükleme mekanizmasından duman gelmezken
    18.. veya 15.. graİnlik jsb pelletlerle atışlardan sonra yoğun miktarda duman oluyor.
    Tüfekle 600 den fazla atış yapmışımdır. Gamo pellette dizelleme belirtisi yokken jsb de yoğun miktarda olmasının sebebi nedir.

Daha fazla sürtünme oluyo olabilir.

Örneğin ben 100-120 m atışları için bir tane striker edge hazırladım. Baya bı emek verdim ancak şu an silah bomba gibi dürbün de kullanmıyorum holosight var üzerinde . Çok büyük zevk alarak kullanıyorum. Ama silahda yukarda yazdığım şıkların hepsini uyguladım.

Striker egde ile 100-120 metre atışo mı yapıyosunuz?

İlk başta farklı renkte bir ürün gönderildi, ve ayrıyeten işçilik hataları vardı.Kargoladım değişim için, 1 hafta boyunca stok aradım sitede stokta gözüken ellerinde yok 4-5 farklı model beğendim ancak stokta yok,neyse en son düşük bir modeli beğendim.40 Tl de açık var, onun içinde ekstradan pellet istedim.Tamam dendi.Kargo bir geldi ki kendi hataları olmalarına rağmen alıcı ödemeli, 40 Tl lik pelletler yok sadece 200 adet jetin uyduruk saçmaları (oda tüfeğin yanında hediye diye geçiyor jetler) ve yanında hediye denilen kılıfta yok.1-2 haftada şikayet var üstünden uğraşarak sonunda eksiklere kavuştum binbir zahmetle.Tavsiyem uzak durun, gerek yok maceraya

Ben şanslı çıkmışım o zaman. :D

Selam arkadaşlar foruma yeni üye oldum. Yeni bi havalı tüfek almak istiyorum. Pendik Kartal civarında gidip elime alıp bakabileceğim bi yer önerir misiniz? ^^