tnakresss adlı kullanıcının mesajları

sevgili arkadaşlar adım serkant istanbulda ikamet ediyorum. Özel bir firmada önmuhasebe işi ile uğraşıyorum. her masa başı meslek benim işimde aşırı derecede stresli. buda haliyle insanı geren ve rahatsız eden bir durum. Bir tanıdık vasıtasıyla gittiğim bir doktor sağolsun bana zevk aldığım ve hevesli olduğum brşeyle uğraşmamı söyledi. beraber düşündük ve bu hobiyle uğraşmaya karar verdim.ilk etapta bu hobiye giriş için 500 tl ayırdım. insan evli olunca eşinden sürekli oyuncağa okadar para verilirmi diye laf duyoyor ;kihhik, bu 500 tl ile sabit namlulu mümkünse sıfır yada hazırda 2.elde bulunan (çünkü eşim hazır tamam demişken aradan çıkarmak lazım yoksa misilleme yapabilir) bir silah önerebilirmisiniz. istediğim güçlü ve stabil bir silah olsun. ve namludan kırma olmicak sevemedim bu silahları bir türlü bütün tek namlu olmalı. bir arkadaş sağolsun bana GAMO CFX yada CF-30 önerdi başka bir arkadaş ise Hatsan torpedo 150 th sas önerdi. bende böyle aralarda kaldım benim için öneride bulunursanız çok sevinirim.