travego0403 adlı kullanıcının mesajları

@Komser
    Görüşlerin için teşekkürler. Forumda bazı konularda bu silah için kolay ayar bozduğu söylendiği için ayak düşünmüştüm. Ayar bozmasından daha önemlisi ise dürbünün zarar görmemesi.

@Ramazan B.
    Atış yapmayı planladığım Max mesafe 100 m. Daha uzak mesafelere tüfeğin yeterli olabileceğini düşünmüyorum zaten.

Hatsan Dominator 200W Elite Vortex tüfeğim var. Alalıla da uzun zaman olmadı. Bir süre mekanik nişangah ile kullanacağım. Mekanik nişangah kullanmayıda seviyorum ama Optik nişangahın da ayrı bir zevki vardır. Almak istediğim Dürbünü aşağıdaki linkte belirttim. Ayak olarakta Hatsan Protector düşünüyorum. Kullananlar anladığım kadarıyla memnun bu ayaktan. Ayağın dürbüne olmaması gibi bir durum söz konusu mu? Anladığım kadarıyla boğaz çapı ve kanal genişiliği ölçüleri uyumlu olması gerekiyor. Ön mercek çapının 40 olması sorun teşkil eder mi? Çünkü ayağın yüksekliğiyle bir bilgi görmedim. Bu dürbünü kullananlar memnun mu?

Ayrıca aynı fiyat düzeylerinde veya daha düşük fiyatlarda iyi dürbün önerileriniz var mı?

Hawke Vantage 3-9x40 AO Tüfek Dürbünü (Mildot)
    https://www.aksuav.com.tr/default.asp?git=9&urun=3585