Besyo_cem adlı kullanıcının mesajları

sevgili drog kardeşim, bilgiler için saol. yavaş yavaş çözüyorunm derken verdiğin bilgilerin tamamını kasdetmiştim. şuan tamda anlattığın gibi yapabiliyorum kurma olayını. ama önce sanki tüfekte bi sorun vardı. ben geçtiğimiz hafta Hatsana göinderdim ve bir sorun olabileceğini yazdım. onlarda bakım yaptılar. şuan için durum iyi yavaş yavaş ustalaşırız..:) ilginiziçin çok teşekkürler arkdaşlar...

cmblc a.selam kardeşim ve teşekkürler... Gerçekten çok güzel bir forum çok yardımcı oluyor bana.... ben tüfeğimi netten aldığım için bayii yakınımda değil o yüzden burdan alacağımdan fazla bilgi alamıyacağım bayimden...
    Bu arada BISMARCK ilgin için gerçekten çok teşekkürler... kurma olayını kısmende olsa çözdüm... sadece kolu kurarken tetiğe basılı tutmak abes geliyo bana... ;confused;

bu bilgi iyi oldu kardeşim. çok teşekkürler.. ama birde kurmak için tetiğe basmak gerekli galiba yoksa kurma kolu aşağı inmiyor. bişiyleri yanlış yapıyormuşum gibi hissediyorum ama... :him:s

arkadaşlar slm. bende aranıza yeni katıldım ve bahsettiğimiz Hatsan Torpedo 155 markalı havalı tüfeği satın aldım. ama kurma olayını tam beceremiyorum sanırım. bi arkadaş bana anlatırmı kurma olayını. (işte o kadar acami bi avcıyım.:) ) ;avci;
    şimdiden teşekkürler ve Saygılar....