gokhantasalp adlı kullanıcının mesajları

Yaklaşık iki ay önce Hatsan Dominatör 200w elite marka tüfek aldım ve bir ay kullandıktan sonra arızalandı.Aradım Hatsanı gönderin yapalım dediler.Kargo parasını ödedim gönderdim vortex delinmiş yapıldı geldi gene kargo parasını ödedim teslim aldım.
    Deneme atışları yaptığımda tüfeğin ilk halinden eser yoktu.Aşırı derecede sol-alt atıyordu.Şimlemeyi denedim ama azalsa da hala sol alt atmaya devam ediyordu
    Neyse aradım Hatsanı anlattım durumu.Dediler ki gönderin tekrar tüfeği ama karşı ödemeli gönderin bakalım.Gönderdim üç gün sonra tüfek geri geldi kabul etmemişler.Üzerine de yazdım telefonda görüşüldü karşı ödemeli gönderin dendiği.
    Tüfeği kullanamadığıma mı üzüleyim,verdiğim kargo parasına mı üzüleyim,tüfek boşa gitti geldi gezdi tozdu verdiğim kargo parasına mı üzüleyim.
    Bu durumda ne yapabilirim.Sanırım tekrar kargo parası ödeyip göndereceğim ve üçüncü tamiri bekleyip sonra tüketici haklarına şikayet edeceğim.

Bahsedilen vitrin ürünü tüfegi aldım kullanıyorum ama şimdilik bir problem yok tüfekte.Daha çok yeni tabi
    Umarım ilerleyen dönemde bir problem yaşamam.Biraz acemilige geldi açıkçası
    Ama nihayetinde ürün garantili sanırım