faramirrohan adlı kullanıcının mesajları

arkadas cok önemli bir noktaya parmak basmis ama malesef verdigi mesaji anlayamayanlari görüyorum, bir cocuk 1500 tl lik sumatrayi alacak parayi bulamaz ama gider 300 400 tl ye hatsan ,v.b. marka pcp yada yayli tüfek alir,Mustafa Bey"in yatagunda sattigi hangi tüfek 1000 tl nin altinda? ,kendiside ifade edecektir ki müsterileri genelde belirli bir geliri olan kesimdir, ben almanyada yasiyorum ve bazen buradaki kanunlarin asiri abartili oldugunu düsünüyorum,ama benim ülkem vahsi bati misali,elbetteki ciddi yaralanmalara ve kazalara sebebiyet verecek bu kategorideki tüfeklerinde belirli bir kanuna tabi tutulmasi gerekir ama nezaman iste biri digerine zarar verdigi zaman,gecen seneyi hatirlayin 2 cocuk evin damindan karsidan karsiya gecen insanlara havali tüfeklerle ates ediyordu rastgele,bir adam kasik bölgesinden ciddi yaralanmisti,bu tabi gazeteye yansiyan ,

valla derslerden zaman olsa coksey yapmak isterim,gidip bakicam ama,bende merak ettim,yanliz hava silahlar icin bir bölüm yok galiba videodan anladigim kadariyla.Hatsanin verdigi rakamlar sisirme olmasin sakin,benim fotograflarindan gördügüm kadariyla bu tesiste 100.000 ve üzeri silah yapmak ayri bir beceri.büyük sermayelerle cirolarla üstelik piyasaya daha iddiali ürünlerde sunabilirlerdi

cok sasirdim gercekten,burnumun dibindeki yerden haberim yok,hayret valla,bana 4 -5 km uzaklikta bir yer ama hic rastgelmedim,hosuma giden tarafi egitim ve seminer programlarinin olmasi,eh polislerde atis poligonlarini kullaniyor,burda yerlesmis bir aticilik kültürü var ,bu yer ulmde ve ulmde 300 yillik aticilik klübü oldugunu ögrenmistim bi ara,bizim bircok konuda oldugu gibi bu konudada eksigimizin oldugunu düsünüyorum :), Mustafa Bey 20 milyon dolar konusunda ciddimisiniz ,birde ticari sir diye geri cevirmezseniz sorumu,size simdiye dek kac tane airarms sattiginizi sormak isterim,yada yilda kac tane pcp satiliyor türkiyede (marka gözetmeksizin) bu konuda bilginiz varmi? Saygilar herkese

unutmadan bisey merak ediyorum,hatsan disinda yerli pcp yapan yada girisimde bulunan bir firma varmi acaba,ciddi anlamda tabi,bireysel degil

suan istanbuldayim,stuttgarta gelemez cünkü burda genelinizin kullandigi bircok tüfek icin avcilik izniniz yada silah ruhsatinizin olmasi gerekli.arti türkiyedeki gibi bos alanda degil aticilik klüplerinde derneklerinde atmak mecburiyeti var.Evanix windycity mayisa kadar getirilir diye umut ediyordum ama herhalde daha cok beklenilecek gibi.fiyat olarakta katiliyorum biraz daha tuzlu satilir,

Mustafa Bey siz neden AR6 ya alternatif olabilecek bir tüfek getirmediniz merak ediyorum,bir başka merakımda airarms yerine daystate ürünlerini getirmeyi hiç aklınızdan geçirdinizmi? Saygılar

valla cevaplarınızı görmeden almaktan vazgectim tesekkürler yinede, zaten 65 euroya satıldı,satan adam 2008 senesinde almıs,kendisi atıcı artı atıcılık esyaları satan dükkanı var,ayrıntılı yazmıstı,sadece dürbünü tüfegin üzerine monte ettigi yerlerde cizikler varmıs,dürbün temizmis iyi bakmıs,bunun yanında mildot ayarını yapan yer zor dönüyormus ama bunun hedefe yan etkisi yokmus diye belirtmisti ,onun haricinde çinden gelen bir dürbün gördüm 10x40x60 degerlerinde mildotlu (yesil),2 de dürbün kelepçesi yanında ,fiyat 90 euro,sıfır,ebayden görebilirsiniz,türkiyeye gelince yanımda getirmeyi düşünüyorum şöyle iyi bir dürbün,,yorum yazan herkese teşekkürler