mzenis adlı kullanıcının mesajları

pompa arasındaki kırmızı parça aslında bir blok demirin üzerine açılmış delikler ve dişten oluşuyor extra içinde bir şey yok

pompa

buda benim yaptığım pompa sistemi pompanın orjinalliği bozulmadan scuba dolduruyorum normalde çift pompada şuan birisini bakım için söktüm mavi olan aradaki aparat sıvıyı engellemek için ama aşırı bir su bu zaman kadar görmedim. demirin üzerindeki gri kutuda devre var ısı 49C de otomatik duruyor ondan dolayı ısınıpta sıvı oluşmasını engelliyor.

ankarada ayhan abi var onada sorun isterseniz yardımcı olur

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Boşuna uğraşmayın hepsini denedim hiç bir işe yaramıyor aliexpesten orjinal 12gr co2 tüpü kuru hava basılan dan aldım sonuç hüsran içine enfazla.normalde co2 850 psı yani 58 basınca sahip aldığım aparata en fazla 50 bar basabiliniyor ve atış sayısı ilk 10 atış iyi sonraki 25 atış tükürük hızı kadar yani boşuna uğraşmayın .Bende bu şekilde bir çare buldum 200cc 300bar ve regilatör çıkışı 60 ila 70 bar arası ayarladım tek dolumda aynı güçde tam 800 atış yapıyorum.yapacaksanız böyle bir sistem yapın.

co2 adaptör

ustam maliyeti ve malzemelerin tedariği nerden yapıldı bilgilendirirseniz sevinirim.

bu konuda ustalar yazmış ama faydası olur sanırım

mrb arkadaşlar co2 tabancaların tüpleri doldurulabilir şekle gelebilirmi veya doldurulabilir tüp yapılabilirmi

aliexpress

bi ara bende yapmayı düşünmüştüm.

bu videoda kullanılmış olan tüpe işlem yaparak oluşturuyor.

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Bundan yaklasık 10 yıl once Kemal abi vardı onun sayesınde sporcu lısansı cıkarmısdım ozaman ankaraya gondermısdım belgelerımı gelmısdı
    suan tekrardan sporcu atıcılık lısansı cıkarmak ıcın nasıl bır yol ızlemem gerek yukarda yazdıklarınız hala gecerlımı

istanbulda bunu hallede bılırmıyım

https://www.taf.gov.tr/page/tr/59/Sik_Sorulan_Sorular_(SSS) burda tüm sorularınıza cevaplar var

teşekkür ederim arkadaşlar şimdilik bu deneme kalıp yapıp sert plastik baskı alıcam bakalım nasıl olucak eğer sağlamlık konusunda sorun olmazsa isteyen arkadaşlarada yapıp gönderebilirim. öncelikle ncap testlerinde geçmesi lazım :)

Merhaba Arkadaslar,

2016 yılından beri hobiye ara vermistim. Tekrar icimde baslayan kıvılcım ile hobiye geri dönmek istedim :) . Ev ortaminda saklamis oldugum Hill pompam daha önce hiç yapmadığı şekilde yukarı çektiğimde hava kaçırıyor aşağı ittigimde normal sekilde silaha hava basıyor. Bakımını nasıl kime yaptırabilirim. Hava basmama engel degil ancak 10 hava basiyorsam sanirim 5 i bosa gidiyor gibi.

mantık aynıdır diye düşünüyorum belki yardımcı olur

Uğur koç yapıyormuş sözde bana yollayacakti ya unuttu yada vazgeçti :)

KRAL_TEKLI

KRAL_TEKLI1

istediğin bu şekilde bişey mi , bu kalıp Puncher, Puncher Breaker için oluyormuş diğerleri için bişey diyemiycem

4.5 ayrı 5.5 ve 6.35 tek kalıp oluyor. aciliyeti yoksa 3d yazıcı müsait olunca çıktı alıp gönderirim biraz yoğunluğum var şu aralar

birde yukardaki tüfekler bende yok deneme şansım olmaz

acemi arif abi hala aktif olarak yapıyor diye biliyorum.

ne hikmetse bu kalıp işini sorduğumuzda geri dönüş yapılmıyor. sanırım yapan arkadaşlar sadece kendisi için yapıyor. satışını yaparmısınız dediğimizde cevap verilmiyor. yada çok yoğunlar herhal

ayhan usta burda detaylı anlatıyor

cihazın eski görüntüsü, şuanda çift pompa ve ısınma olduğunda otomatik kesen devre yaptım otomatik kesip soğuyunca devam ediyor.

sanırım burda yanlış anlama oldu tüp 300barlık ama 250bar civarında dolduruyorum. pompa bakımlarınıda kendim yapıyorum. oringleri sanayiden yada internetten temin edebilirsiniz forumda ölçülerini veren bi arkadaş vardı. ben oring satın almadım. hatsana gönderdiğimde rica ettim servis 3 takım gönderdi.

merhaba arkadaşlar, fx no limit ayak kullanıyorsanız dikkat edin çok sıkmadığım halde ayakların ray kısmının bir tarafı kırıldı diğer ayakta ise çatlama oluşmuş. bununle ilgili yabancı forumlarda da benzer sorun varmı diye baktığımda

https://www.airgunnation.com/t…e-fx-no-limit-rings-fail/

burada aynı konu paylaşılmış. sanki metal değilde plastikten yapılmış gibi, ürünü fazlada kullanmadım ama ilginç bir şekilde biri yırtılmış diğeride koptu.