Cemcan adlı kullanıcının mesajları

S.a arkadaslar KOCATURK onerisi olan hatsan mod25 supercharger atislarini izledim etkileyici ilgimi cekti makine fakat birtek tek tek doldurulmasi cazip gelmedi bu atis degerlerine sahip otomatik yada yari otomatik baska onerisi olan varsa sevinirim tesekkurler simdiden iyi paylasimlar...

Tesekkurler oneriler icin replica airguns videolarinda sig sauer p226 testlerini inceledim surekli ayni kisinin incelemelerini takip etmeye calisiyorum ki ayni cihaz ve ayni pelletler ile farkli silahlarda olcumleri gormek icin p226 asg cz-p09 a gore degerleri daha dusuk gosteriyor zormus bu marka model secimi suan asg cz-p09 modeli agir basiyor ama daha cok tecrube ve yorum alabilirsem benden sonraki arkadaslara da yardimi dokunur belki tesekkurler iyi paylasimlar herkese

Yorum icin oncelikle tesekkur ederim yivli namlu model ornegi verebilirmisiniz tavsiyeniz ne olur ben sadece pellet atanlara baktim hem pallet hem bb atan modele denk gelmedim ona da ornek verirseniz sevinirim simdiden tesekkurler

Sig Sauer P320 Siyah 4.5 mm Havalı Tabanca (30 Pellet Kapasiteli) model ile gamo pt85 arasinda kaliyorum p320 daha gercekci duruyor birde kendini kanitlamis bir markanin havali silahi ama cok kararsizim

Merhabalar Arkadaşlar,

Havalı Tabanca Marka Model Tavsiye Rica Ediyorum.

Pellet atan ve cikis hizi yuksek blowback olmasi tericihim hatta hem bb hem pellet atarsa mukemmel olur

2-3 marka model arasindayim ama marka model vermeden gelecek tavsiyeleri merak ediyorum

Cikis hizi ve isabet orani ve blowback le birlikte gercekci gorunus istiyorum yardimlarinizi bekliyorum simdiden tesekkurler iyi paylasimlar...

Merhabalar Arkadaşlar,

Havalı Tabanca Marka Model Tavsiye Rica Ediyorum.

Pellet atan ve cikis hizi yuksek blowback olmasi tericihim hatta hem bb hem pellet atarsa mukemmel olur

2-3 marka model arasindayim ama marka model vermeden gelecek tavsiyeleri merak ediyorum

Cikis hizi ve isabet orani ve blowback le birlikte gercekci gorunus istiyorum yardimlarinizi bekliyorum simdiden tesekkurler iyi paylasimlar...