8100dy adlı kullanıcının mesajları

900+350=1250 ytl en ucuz fx scuba tüpsüz yada pompasız ne kadar acaba. tahmini 1500 ytl lerde e birde scuba tüpü yada manuel pompa fiyatını koyun herhalde sanıyorum ortalama 1750 ytl leri bulacaktır
    bu arada en hesaplı fx de herhalde T12 dir. yukarıdaki örnekleme T12 içindi.

+1 evet fx grubunun en ucuz tüfeği,birde şunu eklemek lazım sanırım fxler euro bazıyla satılıyor euro da yüksek bu zamanlar,fakat sizce yerli bir üretim olan webley in bu kadar pahalı olması normal mi? Tamam kaliteli olabilir fakat bir fx le karşılaştırdığımızda bence fx derim ayrıca ön siparişle pompası,dolum aparatı vs.. hepsi yanında geliyor diye biliyorum Teşekkürler

Webley raiderın fiyatı 10 lu 900 ytl diyor güney avda,pompa 350ytl....
    Yerli üretimin ucuz olması gerekirken ülkemizde daha pahalıya satılıyor,ben anlmadım ha hatsan yapmış ha webley farkeden birşey yok,ben şahsım adına konuşayım; her ne kadar webley kendini kanıtlamış da olsa bu fiyata gider bir ithal üretim fx alırım daha iyi X( Teşekkürler

Arkadaşlar benim tüfekle attığım pelet hesaba göre 50 adet c02 tüpü yani 3000 i buldu veya geçti fakat daha hiç silahın namlusunu temeizlemedim silahı sökmeden nasıl temizleyebilirim? Nasıl bir teknik önerirsiniz teşekkürler birde bu co2 tüplere bir çözüm var mı? :)

Şuanda bizdede bu silahtan var Beretta 81 gerçekten çok ama çok sağlam,istikrarlı,şık ve taşıması kolay bir silah.Yeni bir tabanca daha alacak olsak kesinlikle satmayı düşünmüyoruz ki isteyende çok :) tam 500-600 mermi yaktığını biliyorum bu silahın,kesinlikle mükemmel ötesi bir tabanca bence....Teşekkürler

Colt işte :) gerçekten takdire değer bir silah,colt'ların 1911 modeli benimde çok hoşum giden bir model,efsane bir model ben orjinalini tercih ederim krom olacak ;) .45 extrası Teşekkürler

benim üzerime 2 tane tüfek zimbetli idi biri keleş diğeri g3 uzun menzil için g3 tercih ederim evet tutuklu yapıyor arasıra ama bence uzak mesafeden terörist de cevap verecek silah şuan için g3 gözükür ^^

+1 Evet G3 sorunlu olabilir ama dağda Teröriste en iyi cevabı verebilecek bir silahtır.Ama ben şayet G3 lerin yenilenmesinden yanayım zaten böyle birşeyde söz konusu,okuduğuma göre mermi çapı 7,62 olmayacakmış bence bu bir dezavantaş,tabii nato anlaşmaları var ya....acaba dağdaki terörist içinde geçerlimi?

[Resim Engellendi: http://img84.imageshack.us/img84/8633/fnp92uv1.th.jpg]
    [Resim Engellendi: http://img84.imageshack.us/img84/5207/fnp91ee4.th.jpg]

Kalibre : 9x19mm Luger/Parabellum veya .40S&W
    Ateşleme sistemi : Yarı otomatik/çift hareket
    Ağırlık : 710 g boş; 890 g dolu
    Uzunluk : 200mm
    Namlu uzunluğu : 100mm
    Kapasite : 16-9x19 / 10-.40S&W

Browninglerin bildiğim kadarıyla en sağlam yönlerinden birisi namlularıdır,zaten dünyada kendini kanıtlamış kaliteli bir markadır.Bu modeli hoşuma gitmişti sizlerle paylaşmak isedim.Teşekkürler

Sırf deneme amaçlı hayvan katline kesinlikle karşıyım,ben avlanan (havalı ile değil),silah hobisi olan bir insan olarak sırf zevk için ayı,tilki,kurt vs.. hayvanların vurulmasına karşıyım

Sarsılmazlar gerçekten güzel silah fakat bu modele (bernardelli) nedense ısınamadım benim tercihim Smith&wesson,Sigsauer,Browning kalibre olarak daima büyük çapları tercih ederim sonuç olarak bir hobi ama savunma vs derseniz 9x19 ile 7.65 her zaman iyidir hem kapasite hem isabetlilik tahribatlarıda silaha göre değişir.Toplu tabanca gayet güzel fakat taşımasıda bir o kadar zor,Deneyimlerime göre Beretta,Browning hi-power,Sigsauer,s&w ülkemizde ençok tercih edilen markalar,kalibre olarakta 9x18-19,7.65 kalibreler.

Benim ruhsatım yok ama babamın var :) beretta 81 kullanıyor,kesinlikle mükemmel bir silah 7.65 kalibre ve 13+1,kesinlikle tutukluk yapma gibi bir sorunu hiçbir zaman olmadı,taşıması rahat,şık vs.. tavsiye ederim ;

[Resim Engellendi: http://img138.imageshack.us/img138/6784/81berettaeb1.th.jpg] [Resim Engellendi: http://img138.imageshack.us/img138/6973/000011fr6.th.jpg]