blue_az adlı kullanıcının mesajları

arkadaslar ben cok memnumum ne kurma kolu kırıldı ne arıza bi seneye yakındır kullanıyorum bence fiyatına göre cok iyi bi silah.tereddütsüz alın derim

benim takıldığım nokta bu silahı kullananlar gerçekten memnunum diyor birtaneside kötü demedi hatta kullanıp fxlere geçenler dahi silah iyidir fiyatıda güzel diyorlar...

Acaba aklıma şu geliyor HATSAN firması bu silahlarda bir güncelleme yapıp sonradan piyasaya sürdüğü silahları yeniledimi ?? Ne dersiniz ? Sanki bu firmada örneğin tüp değişimi gibi güncellemeler ve yenilikler oluyor gibime geldi

şimdi anladım at44 lere olan tutumdaki çekingenliği bende diyorum sebep ne acaba ...

bence bu konuyu at44 almayı düşünenlere göstermek lazım ihtiyar nickli abimize herkez adına teşekkürediyorum tabiki mustafa abimede çünkü deneyimleri paylaştıkalrı için.
    şimdi yeni nesil at44 incelemeleri varsa burada yazılsın isterim ama ben silahı almaktan vazgeçtim ben fx royale 400 ün peşindeyim =) yanlız at44 alıp başlangı yapıyım istemiştim şimdilik bu markayı düşünmüyorum.

birde eleştirmek istiyorum herkezin yorumları olabilir ama bu tarz incelemelerde inceleyen kişiye zaman bıraksanız ve yorumlarda geyikten veya düşüncelerden çok inceleme sonuçları paylaşılıp sabitlense süper olur gerçekten..

impo abicim tşrkederim konuyu paylaştığın için ama konunun yan etkileri var demedi demeyin ya tüfeği gördüğümden beri aklımdan çıkmıyor ve hatsat at44 yada webley reader alıp pcp ye başlamayı düşünüyordum ama bu tüfeği görünce vazgeçtim pcp alıp olaya başlamaktan bu silahı almam ise çok uzun sürecektir. valla tüfeği gördüm göreli uyumadan önce düşünür oldum aklınıza mukayet olun :him:s ....

saygılar g;$ig;$i:rolleyes: