Kar98 adlı kullanıcının mesajları

ben hw 77 5.5 nin seri numarasını weihrauch iletişim mail adresine bildirdim ve hangi yıl üretimi olduğunu belirten cevap Sn Herman Weihrauch dan ertesi gün geldi, siz de sorun cevap bir gün sonra gelir. Junk mail kutusuna düşer dikkat edin. Benim yay 20 joul kesin, 60 -80 mt şişe paramparça oluyor

merhaba arkadaşlar, mod 25 süpertac 4.5 için kullanıcılardan pellet tavsiyesi istiyorum, gamolar genelde namluya bol geliyor, bazıları hiç girmiyor ve girenleri ittirince eteği eziliyor, hangi pellet almam lazım? Tesekkurler

2 sene once 40 bin bandında olan araçlara 75-80 bin vermek çok düşündürücü , 20 bin euro civarı bir parayı alt segment araca veriyorsunuz, Mercedes E almayada 30 bin euro. 85 bin tl ye 2005 e200 kompresör a binmek daha keyifli lüks ve güvenli olur bence. Ama tercih sizlerin. Kimi arabaya biner kimi modele biner. Uzun zaman araçlarla uğraştım çıkardığım sonuç; eski modeller evladiyelik yeniler kullan sat yeniden al. ÖTV ve kur zamları oldu diye bu paraları vermek ne kadar gerekli??

konuyu açan Sn. arkadaşım ; az önce bir foruma gözgezdirdim. Av tüfeği ile ilgili tecrübeli avcı ve atıcıların yorumları mevcut bana çoğu objektif geldi. İçlerinde belki marka fanatiği yada forumda algı oluşturan kişilerde olabilir. Eğer isterseniz özelden forum ismi vereyim. Belki burada yazmam doğru olmaz. Yada olur bilmiyorum moderatör arkadaşlar ne düşünür? Okursunuz akıl süzgecinden geçirirsiniz, sonuçta para vereceksiniz, deneme yanılma ile tüfek değiştirip maddi açıdan zarar eden kişiler mevcut. Paylaşmak istedim sadece

Evet çok güzel bir gündü. Keyifli ve isabetli atışlar yaptık, tabancanın hassas atış kabiliyeti neticesinde pet şişe kapaklarına tek atışta isabet sağladı. Tetik iyi ayarlanmış ve tüpü takarken co2 kaybı sıfır.

Ve ülkemizde trafik kalitesi iyi değil. Mümkün olduğunca güvenlik ve sağlamlık ön planda olmalı. Allah korusun kazanın nerede nasıl olacağını bilmiyoruz. Tedbirli olmalı ve sizin ve sevdiklerinizin can güvenliğinizi sağladığını düşündüğünüz araçlara bininiz. Allah muhafaza bir kaza neticesinde vicdan azabı çekebilirsiniz. Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

Eski modeller mekanik ve elektronik olarak daha sağlam ( masraf az), işin içine çin faktörü girince maliyet ve kalite azaldı. Araba pahalı olabilir ama tüm elektrik sistemi çin üretim olursa aracın nerede Kelek yapacağı belli olmaz. Mümkün olduğunca melez toplama araçlara dikkat ediniz.

Merhaba, bence kendiniz üretim yapın, ben öyle yapacağım. Bir kaç tahta parçası ile kolayca hallolur. Üzerine pilates mat minderinden parça kesip yapistiracagim. Tripod ile vidalı bağlantısı sağlam olmalı ve tripod en az 5 kg ağırlık taşıyacak kadar sağlam olmalı.

selamlar arkadaslar, acaba mod 99 vortex ın nezaman pıyasaya cıkacagı hakkında bılgısı olan varmı? bende atac alma asamasındayım, servısı vs sorun yasatırmı? mod 99 vortex i beklemelımıyım? tesekkurler ıyı hafta sonları

selam, bende vardı cj sattım, cok pısmanım, yok boyle bır makıne, ısmakınesı gıbı tam bır erkek aracı, sıgara yakarken serıt degıstırdıgını gorursun, dalgınlıga gelmez, tum mekanıgı hıssedersın, vıtes gecıslerındekı mekanık hıs vuruntu sakırtı hayranlık uyandırıcı, aracın bır parcası gıbı olursun, son model araclar da bu keyfı bulamıyorum, tabi kendı adıma konusayım, maddı durumum ıyı olsa v8 makınelı yapardım bır tane, aahhh ah ne paralar harcanıyor ne ıdugu belısız araclara, keyıf alıyormusun dıye soruyorum eh ıste dıyorlar araba a noktasında b noktasına goturuyor dusuncesı hasıl,
    sakın ola merak edıp surmeyın, aklınızı yersınız,yastıgı yorganı satıp almaya gıdersınız, varsa boyle dusuncesı olan once ustasını bulsun arac kolay,:)