kurthan adlı kullanıcının mesajları

pekı ecaxador senın aldıgın durbunde nereye arayıp 100 doların veya euronun altında yazdıracagız ve sport falan dıye soyluyecegız ???

pekı nasıl bır damp almamız lazım ornek bır lınkle yardımcı olursnaırız sevınırım ....

pekı darbe emıcı bır damp nasıl olmalıdır hangı markaları onerrırsınız... bır lınkle yarcımlı olursanız sevınırım :..

arkadaslar benım durbunler hakkıda bılgım yok merak ettıgım konu su: cesıtlı durbunler var 3.9X40 vs gıbı durbunlerın kac metre oldugunu nasıl anlıyacazbılgısı olan olanlar yardım ederse sevınırım .

http://cgi.ebay.com/ZOS-TOP-10-40x60SF-Iâ¦bayphotohosting

bu lınktekı durbunu dusunuyoruz alsak getırmede sorun olurmu bırde fıkırlerınızı yzarsanız ılk kez durbun alcaz e kullancaz pek bır bılgımız yok yardımlar ıcın cok tesekkurler sımdıden.

BU SITEYI YAPIP BOYLE SEYLERDE BIZLERI BILGI SAHIBI YAPAN EMEGI GECEN TUM ARKADASLARA SIMDIDEN TESEKKUR EDIYORUM.BENDE BURAYA YENI UYE OLDUM AZ ONCE MUSTAFA BEY SIZIN YAZINIZI VE ARDINDAN DIGER BIR ARKADASIN SIZIN BU YAZMIS OLDUGUNUZ WEBLEY PATRIOTLA ILGILI YAZISINI OKUDUM BENIMDE SORMAK ISTEDIGIM SEY SU BENDE YAKLASIK BIR HAFTADIR INTERNETTE GEZINIP IYI BIR HAVALI TUFEK ALMAYI DUSUNUYORUM DAHA DOGRUSU BEN 1 AY KADAR ONCE ARKADASIMDAN BIR TANE OPTIMA TRIO MARKA 5.5 LUK ALDIM COK FAZLA DENEME IMKANIM OLMADI AMA DEDIGIM GIBI INTERNETTE DOLASIP SILAHLAR HAKKINDA BISEYLER OGRENMEYE BASLAYINCA SILAHI GERI VERMEYI VE DIANA 350 MAGNUM ALMAYA KARAR VERMEK UZEREYDIM TAKI SIZIN BU YAZINIZI OKUYANA KADAR BU KONUDA GERCEKTEN BANA PISMAN OLMAYACAGIM BIR HAVALI TUFEK ONERIRSENIZ COK SEVINIRIM BENIM AMACIM YAKLASIK 50 MT.DEN ATIS YAPMAK VE TAVSIYENIZE BIRDE USTUNE ALMAK ISTEDIGIM DURBUN KONUSUNDADA YARDIMINIZI ISTIYORUM YARDIMCI OLURSANIZ COK SEVINIRIM

TEKRAR TESEKKURLER,