Omarmod135 adlı kullanıcının mesajları

arkadaşlar öncelikle selamlar mo 135 le dürbünsüz atış yapamıyorum sebebi ise dürbün kızagı yüksek oldugu için gezle arpacık yanagımı kundaga dayadıgımda kızaktan aşagıda kalıyor çözüm ne önerirsiniz tabi derdimi anlatabildiysem size

tüfegimi yere düşürdüm tüfegim sagtarıfına dürbünün üstüne düştü dürbünü en sola dayamama ragmen saga düşüyo mermiler ayagını söktüm ters taktım ama yine aynı neden olabilir sizce ne yapmaliyım

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Arkadaşlar kendimiz ıspartamızın elma bahçelerinde eglence amaçlı atışlarımızı çektik tüfegin tahribatı hakkında azda olsa bilgi sahibi olabilirsiniz sizlerlede paylaşmak istedim

kıllflaşta petekli gölgeleyicileri çıkıyo görsel amaçlı dürbünü biraz daha büyük göstermek istiyorum güneşlik diye geçiyo galiba benim aradıgım