mft adlı kullanıcının mesajları

Sinan,hatsan silahini ağzını büküyor ,burnunu sıkıyor yeni model diye veriyor piyasaya.hiç birisinin diğerinden bariz bir farkı yok.
    Gezi açık gez olursa ayrı bir model ismi kapalı olursa ayrı bir model oluyor.Bu gösterdiğin modele de namlu altına namlu kilidi diye birşey koymuşlar ne ise yaşadığını bilmiyorum.Ama eminim ki birçok modelle aynı özelliktedir.
    Hatta gösterdiğin mod 88 namlu ucu tipi yeni nesil alfamax in aynısı.ben dükkanda susturucu taktım sesi en fazla %10 kesiyor.
    Zaten yaylı silahlarda hele ki yüksek güçlü olanlarda,asıl ses pistonun vurmasından kaynaklandığı için yani pcplerde ki gibi hava patlama gibi çıkmadığı için sesi kesmesini de beklememek lazım.

mod 33 ve 35, mod 85, mod 88 ve 99, mod 95, mod125 ve 135, torpedolar bunlar asıl modellere arada saymadıklarım hepsi aynı bunlar ise farklı özelliklere sahip ama bir yerde bütün markalarda olduğu gibi tekerrür

ben mod 88 kullanıcısıyım gerçekten güzel silah normal modeli th modelinden yani parmak delikli modelinden daha kullanışlı ve th modelinde modaretör dişi yok silah ordaki resminden kat ve kat daha güzel kundak rengini çok soluk ve açık göstermişler. silah mod 99 pilastik kundaklısı. aralarındaki farklar fiyat, moderatör dişi, kundak ve dürbün kanalı. yani mekanizma aynı tip farklı. istikrarlı tepmesi az ve kuvvetli bir silah pilastik kundak sevenlere öneririm. bide namlu kırma pimi büyük kolaylık namlunun başındaki pimi çekerek kırıyorsunuz namluya pata küte girişmeniz gerekmiyor 8o aynı mod 99da olduğu gibi 40 kafa taskoyu 3 parça ayaklıkla kullanıyom hiç sorun vermiyor ;tese;kkur

arkadaşlar ben bir mod 88 sahibiyim silahın tek kötü yanı dandik kundağı içi boş plastiği adi rengi hoş değil bende kundak değiştirmek istiyorum. hansan sitesindeki değerlerde mod 125 kundağı büyük geliyor ama mod 85inki boyu uyuyor ama sadece boyu acaba diğer yerleride uyarmı. kısacası mod 85 125 yada başka bir marka plastik kundak takabilirmiyim mod 88ime.

arkadaşlar ben de psye gelmek istiyom ama en büyük sorun ulaşım ben keçiören sanatoryumda oturuyom burdan doğrudan minübüs yada otobüs yok ama belki bir yerden aktarma yaparak gelebilirim o civardan geçen toplu taşıma aracı varsa söyleyerek yardımcı olabilirsiniz

bikerisinde duşmuştum domuzu burnundan yaralamak onu avlamayı kolaylaştırdığı hakkında ama öldüreceğini bilemem ama zaten açıdan dolayı burnundan vurması zor görüntü net değil ama sanırım butundan vurdu

yeni sayılabilecek kadar yakın tarihte aldığım havalı tüfek 3-4 gün hiç kullanmazzam namlusu ve dürbün kızanın olduğu yerler küfleniyor yağlı bezle silince geçiyor ama bu durum hiç hoşuma gitmiyor benim aklımdama da silahı boyamak geldi acaba silahı boyamanın bir sakıncası olurmu nasıl boya kullanılmalı ve işe yararmı.

arkadaşlar bu soruma isediğim gibi sonuç alırsam at44 satın alacam
    sarum:
    arkadaşlar internetde at44 için 50 tam güç 80 maksimum atış demiş. (full dolu tüp için) Tam dolu 18 lt 232 barlık Scuba tüp ile kaç tam güç atış yapabilirim. bide silahın tüpü tam bitmeden yeniden doldurula bilirmi