turgayttt adlı kullanıcının mesajları

cok cok gecmis olsun allah sizi sevdiklerinize bagislamis,

hepimiz elimizdeki silahlarin oyuncak olmadigini ve ortaya cikacak kazalarin allah gostermesin geri donusu olmayan seylere yol actigi asikardir,

once guvenlik ....

bende hem hw 100 hemde aa s410 var yeni model olandan , hw 100 un kendine has bir estetigi mukemmel bir tetigi var guc olarak modlanmis bir aa nin orta gucuyle ayni diyebiliriz, ama stabilite cok basarili yani bence oldukca basarili bir silah keyifli ve estetik, uzak atislarda cok iyi degil 100 metrede grupman yapma cok basarili degil ama 50 metrede harikalar yaratir , cok agir sacma uygun olmuyor dusme cok oluyor,

ama uygun sacma ve 50 metreler de sanat yapabilirsiniz.

hasan kardesim biliyorsun hafta sonu buyuk ihtimalle ayni yerde avda oluruz . ve yine buyuk ihtimalle pcp ler yanimda olur ve yine buyuk ihtimalle beraber atis yapariz :)

sevgili kardesim sen iste gece gideriz atisa ....

hw 100 u mantik olarak satmam lazim ama inanin kiyamiyorum , cok asil bir silah bence sistemi tetik kalitesi ne bileyim seviyorum belli olmaz satabilirim ilerde ,,, daha aa lari tam deneyemedik bile hava izin vermedi , osman abi nin yerinde soyle doya doya testler yapmak istiyoruz, hava bi acsa ,bir suru test yapariz, hw 100 , glad,revo, 3 tane s410 crono ile karsilastirarak denenecek bakalim...

hasan kardesim bi gun ayarlayalim beraber bi atis gunu organize edelim hep beraber,hem piknik gibi muhabbet olur. sezon kapaniyo artik pcp lere kalacaz ,,,:)

mustafa bey hakikaten bizim de ilk bakista dikkatimizi cekti , merak olunca hemen ona bakiyor insan cunku yeni bir silah aliyorsunuz ve siz elinizi degmeden sokulup takiliyor :) ve aceba nasil bir iscilik yapildi diye merak etmemek elde degil , ancak dedigim ve sizin de dediginiz gibi cok dikkatli davranildigi ortada , hepinize tekrar tesekkurler ,

senol kardesimin cabalari ve emekleri ile sonunda AA s 410 x tra fac larimiz geldiler, osman abimize gittik denedik crono bize azizlik etti olcumleri daha sonraya biraktik ama osman abiyle cok iyi bir sohbet ettik , guzel seyler paylastik , hw den sonra bakalim s410 neler vadediyor , acikcasi hw deki isabet orani ve atis kalitesini bu yeni pcp de de bulursam cok mutlu olacagim hw 100 un estetik ve kalitesine hayranim umarim beni kendine asik edecek bir pcp olur aa s 410 .

bu arada hepinize yorumlariniz icin tesekkur ederim.

mustafa bey sizede modlama ve hassas iscilik icin ayrica tesekkur ederiz, silahlarda en ufak bir iz yok modlama yapildigini gosteren ne vidalarda ne baska bi yerde sadece gucunden anlasiliyor, ;avci;

kadir kardesim , bugun akin arkadasimiz bana geldi fx i denedik tam o sirada benim uzak dogudan aldigim siparisler geldi icinde bir de green lazer vardi ayarli olanlarindan hemen hw 100 e taktim denedim super 10 km mesafe diyor ben gece denemedim ama 1 km den cok net gorus veriyor hemde super parlak bir isik cizgisi cikariyor havada, yolu gorunuyo. atis yaptim senin atislarla hemen hemen ayni yani gordugun yeri vuruyor ve kayma yok . ben durbunun uzerine taktim ikisini de kullanabiliyorum , birde su artisi var , herhangi biri sifirlandiysa oburunu ona ayarliyorsun tamam ,kayma olursa hangisinde sorun oldugunuda boylece anlamak mumkun,

hangisi sifirlamadan sonra hedefte kaliyorsa o sorunsuz demektir , gezen ise sorunlu , ikisi de ayni sekilde geziyorsa ya namlu da ya da ayakta problem var .

ustalarin affina siginarak , mantik olarak bana oyle geliyor ne dersiniz.

hayirli olsun,

bugun akin kardesimiz bana da ugradi bir yere gidiyordum geri dondum telefonu uzerine, ve bulustuk beni kirmayip fx gladyatoru de yaninda getirmis , benim evin 10 metrelik bahcesinde birkac atis yapma firsatimiz oldu , guzel bir silah ve iyi bir insan tanimis oldum , umarim yakinda yine gorusuruz,

verdiginiz bilgiler cok ise yarayacak turden tesekkurler ,
    peki diyelim ben hw 100 um icin yeni bir mach grade namlu istesem bulabilirmiyim , yada hw100 icin namlu alternatifi miz varmidir, aslinda namluda herhangi bir sorunum yok sadece aceba daha iyi bir alternatifi var midir , deneyen oldumu merak ettim , birde hw 100 lerde ne gibi modifikasyon yapilabilir yardimci olabileceklere simdiden cok tesekkurler... :him:s