guzelce adlı kullanıcının mesajları

Sayın "zetax" konuyu çok güzel özetlemiş arşivine bakılırsa lafını dinlemekte fayda var.torpedo seri ilk çıktığında baya bi sükse yapmıştı ahşap kalitesi hala ilk günkü gibi hiç solmadı.Yalnız mod 125 serisi bu tüfekten daha uzundur hem tam boy hem de namlu boyueğer torpedo alacaksanız 155 yerine yeni vortex sistemli delikli kundaklı 150 yi tavsiye ederim çünkü yay zamanla deforme oluyor ve gücü azalıyor vortex te böyle bir dezavantaj yok

Aynı tüfeğin bende 25 kalibresi var tüfek magnum sınıfı olduğu için 25 kalibrede tabiri caize kodummu oturtuyor. bendeki hemde ilk çıkan modeli ne sas var ne vortex var 5000 üzerinde pellet attım bana mısın demedi herkes kötülüyor ama bana göre hatsan kalitesi.

bora bey bu tür silahların tabikide hatsanla karşılaştırılamayacağının farkındayım yukarıda saydığım silahlar filintalar gurubundaki kişilerin silahlarıdır inanmamanız beni alakadar etmez isterseniz sorabilirsinizde diana mod54 recoil sistem başarılı lakin abartılacak kadarda bir absorve göremedim diana mod54 recoil sistem olduğu için yukarıda yazdığım silahlardan en isabeti bu silahtan aldım hw 97 ve 77 modellerinde farklı bir isabet göremedim 50 metrede deki isabetleri hemen hemen aynı idi bu silahlar tabikide bu paraları hak ediyorlar ben sadece kendi fikrimi belirttim gamo cfx ise bu silahlara yaklaşacak kalitede yada benim kullandığımın namlusu iyi idi gez arpacağı hatsan mod99 nazaran daha ince olduğu için gez arpacık atışları daha başarılı idi tabi mod99 göre daha güçsüz lakin daha isabetli ve dengeli bir tüfekti ben sadece bu iki tüfek için geniş yorum yapabilirim çünkü benim tüfeklerimdi ve kutularca pellet attım ben arabası olmayan bir insanım bu yüzden scubayı sırtlanacak kadar bir gücüm yok onun için bu konu hakkında baya bir araştırma yaptım diana mod 54 hoşuma gitti lakin 50 atıştan sonra kolumu kıpırdatamıyordum airarms tx200 kullandım mod54 le kıyaslayacak kadar atış yapmadım ama yurtdışından okuduğum kadarı ile herkes best spring rifle olarak bunu tavsiye ediyor tx200 değil airarms yaylıları igt kullanmışsınız beğenmemişsinz benim çok merak ettiğim bir tüfek ve bir yazınızda da hatsan venom ların pek iyi olmadığını söylediniz bilgi alışverişi açısından daha fazla bilgi verebilirmisiniz

valla bende şu anda bt65 25 var 2 şarjör 20 atış yapıyorsun tüp bitiyor doldurmak için en az 180 200 kere pompalaman lazım bende onçün satılığa koydum yaylı candır bende cfx vardı çok memnunmdum 70 metreye kadar çok isabetli idi daha sonrası için güzel dürbün lazım.

ben bütün ithal en krallarını kullandım ne derseniz diyin sonuçta yaylı tepmede var kurma zorluğuda var hiç o kadar paralara gerek yok hw 97 77 diana 46 460 54 airarms tx kullanmış biri olarak hepsi hemen hemen aynı şimdi gözüm gamo igt de yay yerine hava ile çalışıyor yurt dışı forumlardada gayet başarılı tabi gücü düşük ama ses ve tepme hiç yokmuş zaten tube da çok video var hee hatsandan farkı isabet gez arpacık uyumu başka bişey göremedim ben.

peki bu silahta atıyorum 300 meteye atacağız uzak mesafelerde hafif pellet daha mı iyi olur aklımdaki ağır pellet uzun mesafede daha da düşme yapacağı ama bide şöyle mesele var acaba uzun mesafede hafif pellet daha mı çok sapar yada rüzgarsız yerdemi atış yapılacak yada bu silah için en güzel şey 25 kalibremi almak mı ??

poze tek kırma hangisini istersen 1000tl ona vereceğine yıldızın çok güzel tüfekleri sağlamlığı ile yurt dışındada tutulan bir tüfek zaten bi ata bide yıldız sırf ben değil üstadlara sor yani onlarda aynı cevabı vereceklerdir. dur sana link atıcam şimdi.