DENİZCİ adlı kullanıcının mesajları

herkese iyi akşamlar arkdaşlar size bir şey sormak istiyorum tabancalar konusunda pek iyi sayılmam. Artı hayatımda ilk kez duyduğum bi markanın pistonlu tabancası geçti bi yerden elime westlake model 2 diye bi tabanca henüz ateş etmedim biraz paslanmış temizlik istiyor ama arkadaş iyi değdiğini söylüyor. bu silah hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilir mi? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

hayır o arkadaş pellet namludan çıktıkdan sonra pelletin gidiş yolunda izlediği yolu hedefe varan kadar görüyormuş pelleti ben bugün nerdeyse yüz atış yaptım bi defa bile göremedim. hatta atış alanında belediyenin su vanasına yaptığı bi depo vardı ona attım 10 metreden 3 atış tek delik yaptım ve gidip baktığımda pellet duvardaki sivayı delip tuğleyı delip öbür taraftan çıkmıştı... bunu resimlemedim ama çok güçlü bi tüfek...

herkese iyi akşamlar arkadaşlar bugün benim bt65 le atış yapma imkanı buldum. bir kaç fotoğraf çektim ve sizle paylaşmak istedim. mesafe tahmini 80 metre pellets ince mehmet 30.25 grain.

[Resim Engellendi: http://farm9.staticflickr.com/8194/8113052833_d36f2808a6.jpg]
    IMAG0125 by emrah01, on Flickr
    bu resimde pellet şişeyi delip geçmiş. bt65'i attıkdan sonra mermiyi gören arkadaş vardı formda ben şahsen pellet falan göremedim.:) görülen bi pelletde böyle şişeyi delip geçmez zaten.

[Resim Engellendi: http://farm9.staticflickr.com/8464/8113048701_0dfec428c6.jpg]
    IMAG0124 by emrah01, on Flickr
    buda ikinci resim arkadaşlar...

[Resim Engellendi: http://farm9.staticflickr.com/8196/8113050701_d9c2cc1955.jpg]
    IMAG0126 by emrah01, on Flickr

atış mesafesinin hedefe uzaklığı arkadaşlar. herkese saygılar iyi bayramlar şimdiden...

bende katılıyorum arkadaşlar eğer hatsan olmasaydı siz o ithal tüfekleri bile bu fiyata alamazdınız bence. türkiyede pcp üretilmeyecekti yani yerli malı bi pcpmiz olamaycaktı ve ithal edenlere şimdi yurtdışındaki fiyatının üçkatına satıyorlarsa o zaman 6 katına satacaklardı neden çünkü herşey onların tekelinde olacak onlar fiyatı belirleyecekti bizde mecburen o paralara o tüfekleri alacaktık. Alamayanlarda ağzının suyu akarak alanları seyredecekti şahsen ben 3000-4000 lira veripte bi pcp almam. onu alacağıma gider o fiyata adam gibi bi ateşli alır onla atardım. ama hatsanın sayesinde herkes pcp kullanıyor uygun denilebilecek fiyata durumu olmayan şoğu insan 400-500 liraya pcp alıp kullanıyor ikinci elde olsa. 400-500 liraya biz o ithal tüfeklerin yaylısını bile alamıyoruz. bence hatsan burada teşekkürü hak ediyor bu fiyatlara pcp kullanma lüksünü yaşattığı için saygılar...

sorun çekiççtede olabilir. kurma kolu çekici kurmuyordur diye düşünüyorum bence servise gönderin onlar halledecektir...iyi bayramlar....

hatsanın bt65in makyajlı hali hoşuma gitti iç piyasaya ne zaman satışa çıkacak acaba bu arada hatsanıda tebrik etmek lazım bizimkiler pek beğenmiyo ama adamlar dışarıya çatır çatır satıyolar helal olsun...

evet aynen katılıyorum arkadaşıma bende hatsanın birçok modelini kullandım ve hiç bi sorun yaşamadım. sılahtır bu tabiki arıza yapar yapınca gönderiyosun hatsana bütün bakımlarını yapıp arızayı giderip gönderiyo. hatta kargo parasını bile hatsan veriyo. sırf bu servisinden dolayı bile hatsan söyledikleri kadar kötü olsaydı bile alırdım ben. hatanın neden olduğunu bile sormuyolar.

merhabalar öncelikle yeni tüfeğiniz hayırlı olsun. sorun büyük oranda dürbünde diye düşünüyorum. dürbün ayar tutmuyo olabilir yada tüfeğinizin setüskur vidası gevşedi. bence önce dürbünsüz olarak deneyin yine aynı sonucu alırsanız setuskuru ayarlayın cok zor değil herkese hayırlı ve kazasız atıslar..

merhabalar ben ts-22yi at-44üdım bana sorarsan almanı tavsiye etmmem ben uzak mesafeyi vurmak için almıştım ağır diye ama 120-130 metre mesafede ki hedefi vuramıyorum onunla 16 gr crosman premieer çok daha iyi ondan ben ikisinide denedim bana sorarsan crosman daha iyi tahribat olarak ts-22 daha iyi ama o mesefeden hedefin biraz üstüne alman lazım 5-10 cm gibi ama crosmanda öle bir derdin yok hedefin ortasına alıyosun. gamo match pelletide beğendim ben onun yerine onu al gamo pro hunteride tavsiye edebilirim...

hatsan bana göre fiyatına göre çok kaliteli bir silah şahsen ben 2000-3000 verip ithaal tüfek alacağıma hatsan almayı tercih ederim. hatsanın yeni çıkaracagı silahlarında onlardan eksik yönü kalmayacak bence çok daha iyi olacak hatta... :)

öncelikle herkese selam arkadaşlar bugün silahımın düşük gücü nedeniyle servise gittim. hatsanın fabrikasına, sagolsunla çok iyi bi şekilde ilgilendiler yarım saat içinde halledip verdiler. fabrikaya gitmişken yeni çıkacak ürün hakkında bir kac soru sorma fırsatı buldum. yeni çıkaracakları ürün nisan ayında çıkmayacak altı ayı bulur dediler ürün regülatörlü ve lw namlulu olacak. bunun yanında hatsan başka bi ürün daha çıkaracak av yapmak için kullanılan büyük kalibredeki pcplerdende çıkaracak. şuan bu ürünler denetimde dendi çıkması 5-6 ayı bulurmuş. ama bence artık hatsan hakkında kkötü yorum duymayacagız. çünkü bana kalırsa ithal silahlardan daha iyi olacak. bide ben fabrikadan çıkarken söyledikleri söz çok hoşuma gitti. "'silahın belli bir garanti süresi yok silah ömür boyu garantili" bence bu söz bile yeterli bana gittiğimde ne fatura nede garanti belgesi soruldu silah direk servise gitti. bence hatsanı bu servis için tebrik etmek gerek. ;d;;d;