THE.BAD adlı kullanıcının mesajları

kusura bakmayın bıraz gec cevap verıyorum calıstım ıcın bu aralar pek fırsat bulamıyorum foruma gırmeye ayrıyeten baya konu okudum kullananlar dısında memnun olanları goremıyorum ben ve tabkıı uc bes kurus daha fazla harcasalar zaten kurrtarır durumu ama ben genede yenıyım ama htsandan yanayım baslangıc olarak bence guzel kalıtelı veya kalıtesız sonuctaservıs var elbet bı gun daha ıyısını yaparlar kımse sılahının bozulmasını ıstemez tabı ama ıllakı kalıtelı olunca bozulmucak ıye bısı yok kullanıcıdan kullanıcıyada fark yapar bence

ne diyim Erhan kafana koymuşun bi kere.ne alırsan al şimdiden hayırlı olsun kardeşim.

saol muhammed abı daha bellı deıl ıste bı bakayım ar6 yada bu ıste ama arastrmadan sormadan da alınmaz

hayırdır Erhan pcp yemi geçiyosun yoksa.

evet abı pcp var aklımda evanıx de dı aklım ben her zaman gucten yanayım sıse kıracaz sonuctaa kaldır kaldır at:D yuz metreden nokta atsam kac yazar:D yuz metreye gıtmedıkten sonra:D baktım ıte hatsan cıkarmıs hem uygun her servıs denen bısı var hem yurdum kazansın bı arastırım dedım

( ayrıca olumsuz yorumlara uzuluyorum bence fıyatına gore cok ustun dıger tufeklerle kıyaslanırsa bu fıyata bu kalıte bence fıyatına gıre dıgerlerındden farkı yok fıyat performans kalıte hebsı bırbırıyle orantılı bence hatsan on mılyarada sılah satsa memnun olmayacak bı suru kısı cıkar )

[Resim Engellendi: http://s2b.directupload.net/images/100318/8lzkp52m.jpg]

yanı cıkmıs sanırım kullanan varsa acaba bılgı alabılırmıyım bu hız degerleerı gercek mı gıttıkce gelıstırıyo kendısını hatsan memleketımden bole basarılar gormek benı gururlandırıyo hem uygun fıyat hem musterı memnunıyetı

ÖZELLİKLERİ

11mm ve 22mmdürbün ayaklarına uygun dürbün kanalı

-Komple meneviş kaplama

-Ayarlanabilir dipcik tabanı

-Hassas yiv set çekilmiş namlu

-Manuel ve otomatik emniyet sistemi

-Monte-Karlo yanaklı sentetik dipcik

-İstinat ve tetik çekme yükü ayarlı 2 kademeli ayarlanabilir tetik sistemi

-Yedek tüp kullanımına olanak veren sökülebilir tüp sistemi

-Tüpün içindeki havabasıncını izlenilmesine olanak veren manometre

-Tüp doldurma adaptörü & tüp boşaltma adaptörü & Scuba dolum aparatı

-10 atışlı 2 adet şarjör

Teknik Özellikleri ;

-Namlu Boyu : 580 mm
    -Toplam Boy : 1080 mm
    -Ağırlık : 3.3 kg /7.3 lbs
    -Maksimum Basınç : 200 Bar
    - Tüp uzunluğu : 520 mm ( extra güçlü )

Tam dolu bir tüp ile atış sayısı :

5.5 mm ; 50 etkili atış, tüp tam olarak boşalana kadar 80 atış

Maksimum namlu Çıkış Hızı ;

5.5 mm kalibrede 1150 fps (350 m/sn ) " 5,5 mm kalıbre ıcın bence cok guzel bı hız"

blueman.. dediğinin bir kısmını doğruluyorum.. ben kendi çapımda bar proje çizmiştim ama bunu hayata geçirmek için imkan bulamadam.. öyleki yapmayı düşündüğüm yaylı silahın güçlü olmakla beraber tepmesini hissetmeyecek dereceye getirecektim...

sadece 4 tane farklı tepme önleyici yay kullnanacaktım.. iki tanesi 4 halkadan oluşacaktı bunlar bluemanın dediği gibi biri yayın onune ikincisi tüfeğin en arka demir kısmı ile kundak arasına üç ve dörtüncüsü ise tüfeğin pellet konulan yerin alt kısmında kundak ile demir arasına yerleştirseydim bu tepme işini en iyi şekilde çözmüş olacaktım ama tüfek hem agır olur hemde biraz uzun olması gerekiyor o vakit en hassas atışı elde etmiş olurduk tup olmaksızın.. bilmem anlatabiliyormuyum... :thumbup: :thumbup: :thumbup:

cok guzel anlatmısınız ama ıste ımkan olmayınca hıc bırsey yapamıyoz ama ben yapmayı planlalıyom sole ucuz bı yaylı alarakdagıtıp buna benzer bırsey yapmayı dusunuyorum

stoeger vardı onu satınca pelletler elde kaldı ;şrofls;. 4,5mm ve 5,5mm yaylı alacağım ;grin;

:D deneyyım ıste abı:D bende 5,5 ıstıyom artık:D daha ıstıkrarlı oluyo pellet savrulmuyo:D dıkkat ettım de:D ılk alanlar 4,5 almak ıstıyo hızlı olsun dıe:D nıye sende 4,5 olmadı bellı:D :D alacan sılahlar sımdıden hayırlı olsun abı:)

atıyorda millet Erhanım.bitiyoda bu pelletler.bu kadar havalı kullanan varda sivasta.nerde bu millet yahu.hiçmi nete girmezler.forumu hiçmi görmezler.kaç zamandır bi YİĞİDO TEAM kuralim diyoruz.kimsecikler yok.pes wallahi pessssss. X( X( X(

valla abı yerden goge haklısın bı sen bı ben bıtırmedık ya o kadar peletı yaa nede bu mıllet anlamıyomkı gecen gıttım para yoktu bı suru pellet vardı bugun ugradım yok adi adi jet peletler kalmıs sadece ( onada kımse tenezul etmıyo sanırım :) ) valla bı yıgıdo team super olur ısmıde supermıs abııı:D

aman Erhan kardeşim o bayiye bişey getirtmek ölüm.artık 6 ayamı gelir seneye mi gelir bilmem. ;,;-

bu sene gelmıce kesın abı #hims uc bes seneye gelır:D artık parasını bıle verınce 20 gune gelıyoD:D:D allahtan sparısle almıyoz:D:D abı senın avcıda pellet mellet yok yaa:D bugun ugradım:D tuketmısler:D yemıyo ıcmıyo mıllet pellet atıyo yurdum ınsanı:D

bugun sasnlı gunumdeyım abı solemıstım ya para sıkıntım vardı ıse basladım ıste paramı aldım:D sans mıdır nedır dırek pellet almaya gıttım orda da pıyango bana vurdu:D:D bugun sasnlı gunum valla 50 metreden denedım benım sılahla pelletı cok ısabetlı:D:D abı sen bı kolacan et:D kandırabılırsek:D getırtek bu peletlerden:D gamodan daha ıyı:D seklı gıcık olsada:D

walla aynen katılıyorum.Erhan başka varmıydı.ben yarın bi damlıyım oraya. ;şrofls;.

yok abı olsa ben alcadım:D bı kac kutu kutusu uc lıra besyuzluk kutular para deıl ya:D bı kutu vardı kosede sıkıstırmıslardı:D kurcalarken buldum dukkanı:D sen genede bı bak sende kurcala belkı cıkar bısıler:D kıyıdan koseden abı

England= ingilizlerin hiçbir ürünü kötü olmaz. başta ligleri çok iyi zaten :) ayrıca dünyanın en iyi tüfeklerini yapan bir millet. yani neye elini atsalar çok başarılı oluyorlar

zaten made england yazmasa sorma geregı duymayacaktım:D marka kafamı kurcaladı:)

Erhan nerden buldun bunu.hepsine giderim bayilerin hiçbirinde rastlamadım.

muhammed abı erdıncden aldım mehmet benım arkadas ya pelletlere bakıyodum gozume ılıstı bunu alım dedım yaramaz dedı sen ver dedım ne kadar dedım uc lıra ver yeter eskı zaten dedı:D

yanı kalıtelı bıseymı kulanan varmı acaba ıse yarar mı ben bı kac atıs yaptım cok ısabetlı geldı mod 125 kullanyorum