Posts by Yamtar

Geçen sene mart ayı içerisinde aldığım COMET 6-24X50 AOEG marka dürbünüm satılıktır. Kesinlikle hiçbir arızası hatta çiziği dahi yoktur. Kozmetik ve teknik anlamda 10 üzerinde 10 durumundadır. BT65 için hawke dürbün aldığım için bu dürbünümü fazlalıktan dolayı satmak istiyorum. Kendi ayaklarıyla birlikte gönderilecektir. FİYAT 450 LİRA. Kargo alıcıya aittir.. Resim isteyenlere whatsapptan gönderebilirim..

kemosabe ustam bu tüpten almayı bende düşünüyorum. Hatsan bt65 pcp var benimde tüpü 255 cc. Tüfeğin tüpü her seferinde 100 bara kadar düşürülüp dolum yapılsa ortalama kaç kez doldurur bu tüp.

Pcp mi sattığım için ona ait parçalarıda satışa çıkardım sevgili hobidaşlar..

1- 6-24x50 COMET marka dürbün+iki parça ayak (Mart ayında sıfır olarak almıştım. Faturası duruyordu eğer bulabilirsem yollarım.Metal uzatma güneşlik fiyata dahil DEĞİL,) FİYAT 350 LİRA

2- Metal bipod (Dürbün ile birlikte sıfır olarak almıştım) FİYAT 50 LİRA

3- Moderatör (satmış olduğum pcp üzerinde gelmişti. kullanımdan dolayı üzerinde darbe izleri var. Sesi ne kadar kesiyor inanın bilmiyorum hiç kullanmadım) FİYAT 50 LİRA

NOT: Kargo ücreti alıcıya aittir. Özellikle dürbün ve bipod kozmetik açıdan çok temiz sıfırdan farkı fiyatı [Blocked Image: http://www.hobisilah.com/Smileys/classic/smiley.gif] Resim yüklememe site izin vermedi.Lisans süresi doldu gibi bir uyarı veriyor. isteyenlere whatsapptan yollayabilirim

17-03-2018 tarihinde sıfır olarak almış olduğum hatsan mod 25 supercharger havalı tabancam (4,5 mm) satılıktır. Sıfırdan farksızdır. 1 veya 2 kutu mermi atıldı. Kalan mermiler yanında gönderilecektir. Faturası ve kutusu mevcuttur. İş dolayısıyla kullanamadığım için bazı silahlarımı satışa çıkardım. FİYAT 180 LİRA. Kargo alıcıya aittir. Saygılar..

İkinci el olarak aldığım fakat pek kullanmadığım Kral Puncher S 5.5 mm modeli pcp tüfeğim satılıktır.Fatura tarihi27-08-2016 yani yaklaşık 2 ay daha garantisi var. Teknik olarak hiç bir sıkıntısı yoktur. Yaklaşık 2 ay önce fabrikaya gönderek tüm genel bakımı yapıldı. İsbet açısından bir kaç eleştirel not yazmıştım fabrikaya gönderirken sağolsunlar namlusunu sıfır namluyla değiştirmişler. Kozmetik açıdan 10 üzerinden 9 alır. Bipod takılan pikatini rayın vidası yalama olduğu için (aldığımda bana o şekilde geldi) arasına lasik koyarak sıkıştırdım.

Şarjölerinin şeffaf yüzeyinde çatlaklar mevcut fakat kullanıma hiç bir engeli yoktur. FİYAT 850

Gönderilecekler ürünler:

1-Kral Puncher S

2-COMET 6-24X50 (3 ay önce sıfır alındı. Faturası ve kutusu ile gönderilecek)

3-Metal Bipod ( Dürbünle aynı gün sıfır alındı. Ama faturası mevcut değil)

4-Moderatör (Üzerinde bir kaç küçük darbe izi mevcut)

5-Moderatörsüz kullanım için namlu ucuna takılan aparat

6- 2 adet şarjör.

NOT: Dolum ucu mevcut değil. Eğer elinizde hatsan dolum ucu varsa onunla dolum yapabilirsiniz. Ben o şekilde dolduruyorum.

Kargo alıcıya aittir. Lütfen pazarlık teklif etmeyiniz. Saygılar...

Resim yüklemeye çalıştım ama site hata verdi bir türlü yükleyemedim. isteyen olursa gönderebilirim

iş dolasıyle bu sıra silahı pek elime alamıyorum. ilk fırsatta ince mehmet 27 grain ve üzerindeki pelletleri deneyeceğim. Aslıda 250 metreden büyük yağ tekesine 27 grain ile 9 atış yapma fırsatım oldu. 5 tanesi isabet aldı. gelişi güzel yapılan bir denemeydi. kısmetse yakın zamanda daha planlı denemelerim olacak. 5,5 seçmemin sebebi pellet çeşidinin daha fazla olması