Yamtar adlı kullanıcının mesajları

iş dolasıyle bu sıra silahı pek elime alamıyorum. ilk fırsatta ince mehmet 27 grain ve üzerindeki pelletleri deneyeceğim. Aslıda 250 metreden büyük yağ tekesine 27 grain ile 9 atış yapma fırsatım oldu. 5 tanesi isabet aldı. gelişi güzel yapılan bir denemeydi. kısmetse yakın zamanda daha planlı denemelerim olacak. 5,5 seçmemin sebebi pellet çeşidinin daha fazla olması

İki hafta kadar evvel satınaldığım hatsan 135 - 6.35 yaylı silahımın dağıtmayacağı, yandan ayarlanarı, geniş mercekli ve kolay dağılmayan bir dürbün arıyorum.

Hawke airma X dürbünlerinin bu tür silahlar için iyi olacağını duymuştum tecrübe eden var mı yahut başka bir teklifi, bildiği olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Teşekkürler.

Öncellikle silahınız hayırlı olsun güle güle kullanın. Almış olduğunuz silah güçlü bir silah. Bence işe dürbünden değilde dürbün ayağından başlamalısınız. Dampa ayak olarak bilinen ayaklardan edinmelisiniz. Silahtan gelen sarsıntıyı ve tepmeyi absorbe etmeye yarayan bu tür ayaklar dürbününüzün hasar görmesini engelleyecektir. Benim hatsan mod 33 var. Tabi benim silahın gücü sizin silahınızın yanında çeyreği bile sayılmaz ama ona rağmen 2 dürbünü kullanılmaz hale getirdi. Daha sonra hatsan protector ayak aldım. İnanılmaz faydalı geldi bana. Fiyatı 140 ila 150 arası değişiyor. Tanıtım videoları var izleyip fikir edinebilirsiniz. Bu veya buna benzer ayak edindikten sonra gönül rahatlığı ile orta sınıf bir dürbünle bile güzel sonuçlar alabilirsiniz diye düşünüyorum. saygılar...

Nereden satın aldınız ? Güzelmiş güle güle kullanın

Yaklaşık 10 gün önce bu siteden almış olduğum kral puncher pcp silahımın gurupmanları hoşuma gitmemesi üzerine servise göndermiştim. Cuma günü gönderdiğim silah bugün tekrar elime geçti. Gözlemlediğim kadarıyla namlu değişmiş ve genel bakımı yapılmış. Buradan emeği geçen tüm ustalarımıza teşekkür ederim. Gurupman denemelerini henüz gerçekleştirmedim. İnternet üzerinden sipariş etmiş olduğum dürbünün gelmesini bekliyorum.Muhtemelen yarın elime ulaşır. Dürbünde geldikten sonra çeşitli marka ve ağırlıktaki pelletlerle test gerçekleştireceğim. Sonuçlarıda yine buradan sizinle paylaşmaya devam edeceğim. Saygılar...

Size şiddetle H&N brracuda' yı tavsiye ederim. Fabrika çıkışı kurcalanmamış bt65 için en iyi pellettir. İsabeti harikadır.

Şuan için pellet denemeleri yapıyorum.

jsb 18,13

Gamo pro hunter 15,43

Hatsan jumbo (jsb)

Bu denemelerde en iyi sonuç aldığım pelletler şimdilik bunlar. ve 20 metre mesafede. ilerleyen zamanlarda daha uzun mesafe atışları yapacağım kısmetse. Havaların biraz daha düzelmesini piknik sezonunun açılmasını bekliyorum.Öneriniz için teşekkür ederim. Denemeyi düşündüğüm bir pellt HN bracuda. En kısa zamanda bunun gurupmanınıda paylaşacağım

eski olmaya göre değil de mesaj sayısına göre olsa daha doğru olur zira çok eski olup katkı sağlamamış üye de olabilir. düşünsene general olmuşsun ama haberin yok.

Kesinlikle çok doğru. Aç üyeliği kendi kendine terfi etsin. Mesaj ve açtığı konu sayısı gibi faktörler baz alınmalı.

Foruma üye olurken tanışma bölümünde de yazmıştım kara avcılığı ve ateşli silahlara karşı büyük bir ilgimin hatta sevdamın olduğunu. Bu seneki ördek avımdan bir kaç kare paylaşmak istedim. Bu arada evraklı yasal avcıyım bunu da belirtmek isterim. Saygılar...

1 hafta önceden kral puncher s aldım ikinci el. Şimdi bakım için fabrikaya yolladım. Gelsinde onunlada keyfli zamanlar geçireceğime eminim

çok iyiymiş. Dediğim gibi bt65 tek sıkıntım havayı çabuk bitirmesi. 200-100 bar arası 40 atış yapıyorum yaklaşık. Şu hava olayını çözsem bi ömür vazgeçmeyeceğim bi silah. Beni fazlasyıla tatmin ediyor.