acemi adlı kullanıcının mesajları

Hayırlı olsun,once ayakları yer degistirip deneyin olmassa durbunun arka tarafına yani baktıgınız tarafın icine biraz şimleme yapın, ben teneke meşrubat tenekelerinden makasla kesip koyuyordum 2-3 kat koyup deneyin,kolay gelsin...

Herkese iyi forumlar,yeni tüfegimi denemek ve uzun mesafede hangi pelleti sevecek diye test etmek istedim.Oglumla beraber atıs yapacagımz yere varınca bosuna gelmişiz dedik oyle guzel ruzgar vardıkı, tripota baglı kameramız ruzgardan arabanın üzerinden dustu,sukurki parcalanmadı.166 metre ve asırı ruzgarda pellet solid olmasına ragmen cok fena sapma yaptı,oraya kadar gitmişken video cekelim dedik video cekmişkende paylasalım dedik ,cok fazla atıs yapmanın anlamı yok diyerek kısa tuttuk ve donduk.23 gr isabeti cok guzel olmasına ragmen resmen uçtu 25 gr daha iyiydi 27gr atıslardaki solidlerdi,rüzgarsız bir havada denenmek üzere beklemeye gectik..Acaba nasıl olur diye jsb 18 denedim ve sonuc husran sanırım 3 tane attım ve bıraktım..Saygılar iyi seyirler...

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Hayırlı olsun,cok asırı eglenceli bir silah her işe yarıyor tup pompa derdi yok yaylı gibi tepme yok isabeti reddotla ruzgarda boyle,kaliteli pellet sakin hava ve dürbunle neler olur neler...

Merhaba arkadaşlar,buyuk hevesle güzel atıslar yaparım diye memlekete vardım ama hava sartları biraz fazla zorluydu,baktım sakin bir hava yakalayamayacagımı anlayınca oldugu kadar deyip zorakiyi cıkardım reddot takılı olanı sectim ve pellet olarak icinde gamo match varmış,diger pelletler öteki zorakide kalmış bunada şükür deyip bahcede birkac atıs yaptım baktım isabet fena degil donmadan birkac atıs cekeyim dedim.Hava sıcaklıgı eksilerde olup sert ruzgar olunca biraz zor oldu ama zorakiyi merak eden arkadaşlara yol gostersin forumdada biraz hareket olsun diye cekimleri duznelemeye calıstım bazı yerlerini kestim konuşmalar fazlaca oluınca rahatsızlık vermesin istedim.Atısların hepsi reddotla ve 2 pompa yapılarak atıldı fakat konusmaya dalınca birkac defa 3 pompa oldu saglık olsun.İyi seyirler Saygılar....

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Ellerinize saglık insallah istediginiz kalitede ve isabeti bol olur ben 23 grainle yaklasık 170 metre mesafede hemde A44 le 4 pellet icin yaklasık 5-6 cm lik grupman yapmıstım ve inanmamıstım o kalibı malesef degistirmisler ve birdaha cıkarmadılar sizin kalıba benziyor ama biraz daha kısa ve nerdeyse ful dolu..kolay gelsin saygılar...

Ellerine saglık guzel olmuuş,arka tarafı birazcık daha oysak daha hosmu gözukcek bilemiyorum artık biraz edgun sekline benzicek gerci, raili nerden ne kadara almıstınız bende dusunuyorum ..<Saygılarla...

Tesekkurler,ama ben - sifirin altinda ki degeri giremiyorum cunku klavyde - cikmiyorcelciustada fahrenheittada kucuk bi cozum buldum fahrenhaytta dusuk girip celciusa cevirince -ye dusuyor..

Arkadaslar hic ihtiyacim olmamisti ama soguk memlekete gelince ihtiyac oldu,chairgunda sicaklik kismina - derece giremiyorum cunku isaret klavyede yok fakat diger kisimlarda var, bilen varmidir internet videolarda var gozukuyor, ilgilenenlere simdiden tesekkurler...