acemi adlı kullanıcının mesajları

Merhabalar dısarısı kar kış olunca evde oğlumla birkac atış yapalım dedik,kızımın sacını kesebilirmiyiz diye ucuna pellet bağladık,bizim oğlan oturur pozisyonda tek atışta kılı kesti bende birkac hedef atısı yaptım.Dışarıdaki atışlarda hava iyiyken 50 metreden yapılmıştı hedefler gazoz ve kucuk su kapakları ruzgar olunca bu hızlarda biraz zor oluyor ama ben genede isabetini cok begeniyorum en son jsb ile iki grupman yaptım o daha da güzel oldu moderatorden sonra malesef ses nerdeyse hic yok pcp yi susturan zorakiyi tamamen kesti dogal olarak .. iyi seyirler...

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Abi kötüye yormamak lazım bak fx yivset bile acmıyor taa ucta birazcık ve smooth diyor belki onlarda soft namlu düşünmüş olabilirler :)) Şaka bir yana çok çeşit cok sayı yerine az ama kalite olsa hem güven kazanırlar hemde para,edgun da adam tufekleri tek tek deniyordu örnek.. Saygılar....

Arkadaşlar zorakide eniyi sonucu veren jsb hangisi test eden varmı acaba pellet alacağım.birde uygun fiyatlı olupta iyi sonuc veren pellet tavsiyesi de lazım.rws basicte fena olmayan sonuclar almıstım. İlgilenenlere tesekkürler.(50 metrede sise kapagı vursa yeter :thumbup:;grin; ).

Herkese selamlar.Malum zorakinin dipçiğinin fazla uzun olması ve dürbunle kullanımında sıkıntı olması nedeniyle yaklaşık 5 dakikalık bir operasyonla cok kullanışlı bir hale gelen zorakimin fotoğraflarını paylasmak istedim.Ayarlı dipçik diye üretilen malzemenin neredeyse kısaltma ozelligi yok gibi bende özellikle oğlumun hic nişan alamaması nedeniyle(ben bile alamıyordum) bu yola basvurdum sonuc cok guzel oldu dahada saglamlastı..Saygılar...

airgunturk.com/attachment/33336/airgunturk.com/attachment/33343/airgunturk.com/attachment/33339/airgunturk.com/attachment/33340/airgunturk.com/attachment/33342/

İşlevsel oösun goruntu onemli degil dersek pim yelerinden delip strap tarzı birseyle yada plastik veya metal vida somunla sabitlenebilir ve kamufle edilebilir nede olsa sabit kalacakk...

Aynısonı bende dusunuyorum,gercekten cok uzun bencede,takıntınız yoksa demir testeresi yada agac testeresi varsa spirallede kesilip zımpara yapılabilir.

• Keske, o kadar ugrasılmiş daha cok kısalabilen birsey yapılsaymış,en kısa hali bile zoraki icin cok uzun..

Metehan yakın mesafede rws basic diabolo fena degil mesafe uzayınca match oldugunda kacıyo ama 25 metrelerde uygun fiyatlı tavsiye ederim birde victory sport sivri uclu olanı cok iyiydi ama 2 nic uretim ilk olanlar namluya girmiyo istedim sormama ragmen eski uretim geldi :( ..

Herkese merhabalar,pelletleri duzenlerken baktım yarım paketten daha az jsb varmış. Pelletlerin etekleri malesef bozuktu,bozuk olanları diger pelletlerle duzelterek biraz atıs yaptım ve isabeti guzel olunca grupmanı ne olur diye 5 er atıslık ,yaklasık 45-50 metre mesafeden 2 grupman yaptım.Grupmanın birinde pelletler birbirine yapışmış en sevdigim goruntu keske hepsi öyle olsa..

Zoraki ultra namlu 4,5 mm,
    Dürbun 2x6x22 nikula,
    Pellet jsb.

Herkese merhabalar, devamlı at44 ile denemeler yaptıgım icin S500 ümü özlemisim ve özlem gidermek amacıyla yeni aldıgım jsb pelletleri denemek icin yaklasık 200 bar havayı pompayla bastım ve arabaya atlayıp daha oncede deneme yaptıgım bir alana gittim.AA s500 ümü biraz daha tasınabilir olsun diye birazcık kücültme calısmalarına başlamıstım atısları durbun gerideyken yani raile takmadan denemiştim.Üzerinde center point 16 buyutmeli durbun vardı,hawkeyle sonucları degisirmi göreceğiz.Resimlere bakınca telefonumda gordum ve paylaşmak istedim.Biraz daha kurcalayarak tüfegi birseye benzetebilirsem o sekilde kullanacagım..

Pelletlerde yaklasık 30 metre düsük gücte yaptıgım atışlardan cıkardım..

AA cok sıkıcı bir tufek :)

airgunturk.com/attachment/33030/
    airgunturk.com/attachment/33029/
    airgunturk.com/attachment/33031/
    airgunturk.com/attachment/33032/
    airgunturk.com/attachment/33035/
    airgunturk.com/attachment/33033/
    airgunturk.com/attachment/33034/

zoraki 5.5 alırsam 2 pompa ile kullanmayı düşünüyorum. maksimum 50 metreye atarım sanırım. tahribattan dolayı 5.5 düşünmüştüm.

Ben yedek namlumu daha kullanmadım agır pelletlerı var 4,5 için hatta 16 graini bile gormustum , ama sonucta attacagımız mesafe belli benim sahsi fikrim 4,5 sonra 5,5 kullananlar daha doğru yorum yapabilirler..

Sizin vidyodan sonra da özendim zoraki'ye ama içişlerinden izin çıkmıyor daha havalı için. 1 tane av tüfeği için iznim var sadece. Change.org üzerinden kampanya başlatmak lazım eşlere karşı :D

Havalı apayrı birsey zoraki daha ayrı canım cektimi alıyorum tüf tüf 3,5 atıyorum keyfim yerine geliyor..Ateşliyi sondurebilir havalı tecrubeyle sabittir...

Güzel atışlar ,tebrik ederim.
    Özellikle kibrit sahneleri çok eğlenceliydi.

Ev içinde ve kısa mesafede mukemmel zevkli..Tesekkurler..

Çok yaratıcı bir çalışma olmuş :)

Degişik birseyler olsun dedim...

Dürbün ne kullanıyorsunuz ben de alayım zorakime dürbün?

Nikula 2x6x22 daha cok yaklastırmali iyi okur ama buyuk oluyor bu yeterli..

zorakinin 4,5 ve 5,5 olanı arasında ve ultra olanıyla normali arasında ne gibi farklar var acaba ?

5,5 tabanca için biraz yavas kalır ben atısları 1 pompayla yaptım,ultra namlu biraz daha uzun moderator için uygun ve biraz daha hızlı atıyor...

çok güzel olmuş. tebrikler

esekkürler.

Ellerinize sağlık. Çok başarılı bir performans sergilemişsiniz. Allah nazardan saklasın, kazalardan belalardan korusun.

Kullandığınız moderatörün ses kesme performansı videodan duyulduğu itibariyle gerçekten iyi gibi. Özel yapım mıdır, yoksa ulaşılabilecek bir marka mıdır?
    Ayrıca dürbün markası ve silahınızın ultra olup olmadığı hakkında bilgilerini paylaşır mısınız?

Tesekkürler,moderator özel yapım pcp de de kullanırım diye bi abimiz yapmıstı sonra konusup birazcık daha bizeyler eklettim icine nefes kadar ses cıkıyor nerdeyse..Silah normalde light ama ultra namlu var ve birazcık hava pompasını ayarlattım 4-5 pump yapılıyor ama ben 1 -2 kullanıyorum kısa mesafede yeterli..

Çok iyi olmuş. Baya orjinal. Gerçekten fantazinin kralı olmuş elinize sağlık.

esekkürler ,saygılar..

Zoraki ben de aldım ama hiç bu kadar başarılı bi silah olduğunu düşünmemiştim ama illa ki sizin yetenekleriniz farklı cidden helal diyorum

Zoaraki bence piyasadaki en basarılı silahlardan birde pellet kalitesi arttıkca daha neler cıkar..