acemi adlı kullanıcının mesajları

Fantazinin kralı olmuş.

Degişiklik olsun dedim bakalım silah ve ben yapabilecekmiyiz sanırım basardık :)

Çok güzel olmuş, elinize sağlık.

esekkürler..

Çok eğlenceli olmuş bana şu sahneyi anımsattı :)

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Begendiginize sevindim.Sahnede baya iyiymis mermi bosa gitmesin demis sanırım arkadasımız.

:D hoş olmuş elinize sağlık

Emir abi siz daha iyilerini yaparsınız .Saygılar..

Merhabalar yaylı tufeklere uzun ve guclu yay takmak gercekten sıkıntı olabiliyor özellikle yardımcı malzemeleriniz yoksa,Zetax abinin enson junior silahının modifiye resimlerindeki sistem basit ve kullanıslı oyle birsey yapabilirseniz (işkence yardımı) cok zorlanmassınız ya da benim gibi yayı takarken kendinizi (yaklasık 100 kg ) ve sırtınıza bir kişi daha alıp yayaın ustune abanabilirsiniz ama pim ve tetik yerleştirme biraz zor olabilir.Ya da buyuk mengeneli matkap (yada adı tam olarak ne ise ) olan biri varsa tanıdıgınız namluyu söküp pistonu matkabın altına koyup sıkıstırarak yapabilirsiniz ben en kolay bu sekilde yapmıstım.Ama kesinlikle dikkat edilmesi lazım yayı fırlattırırsanız tehlikeli olabilir elimde sayısını hatırlamadıgım kadar izleri var ...Olmadı yetkilisine gonderip yaptırabilirsiniz Kolay gelsin.Saygılar...

Kücükte olsa zorakiyi durbunle bulusturunca biraz deneme yapmak istedim baktım pelletler hep aynı delikte biraz fantazi olsun diye birkac degisik deneme yaptım iyi seyirler ..

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

tebrikler atislar güzel . ama kaçan peletlerin sesi daha bi güzel sanki . kovboy filmlerindeki gibi. :)

Evet cıvıl cıvıldı sesle,r tesekkürler..

Hayırlı olsun, güzel atışlar. Nişangahla atmak da ayrı bir güzel. Tüfeğin sesi çok hoşuma gitti bu arada.

esekkür ederim,nişangahın tadı bir baska,tüfek gercekten bir baska baska yaylılarda vardı ses atıs kurma hepsi apayrı ...

canim göz gez arpacık çekti. çok iyi atışlar.

Bende cok ozlemisim,red dot vardı cıkarttım boyle daha hoş..

Yaylının tadı başka. Elinize sağlık

Evet hic havası azalmıyor :) ,saygılar...

Merhabalar,bir arkadasımdan aldıgım Diana 350 magnum tüfegimi denemek icin araziye gittim gez arpacık ile atışları yaptım.Uzun zamandır yaylı silah kullanmamıstım özlemisim,mesafe teneke kutular icin yaklasık 40 metre,gazoz kapakları icin 25-30 metre civarıydı kapakları gormek te zorlandım renklı kapak olsa daha kolay olacakmış.Crosman pellet kullandım alıstıkca daha iyi atıslar cıkabilir diye dusunuyorum diana gercekten cok kaliteli silah,icindeki yay biraz ayıf ama atıslarda yeterli olyor gerekirse yeni yay alıp degistiririm.yi seyirler ...

Tesekkurler,Emir abi tabancalari satalim diyemi yapmiyolar acaba sadece namluyu uzatsalar bile crosman,remington ve daisy den cok daha guclu olur,hele pompayi buyutseler direk pcp...belki olur...

Tesekkurler,ben nerdeyse herseferinde oglum ve kizimla gidiyorum atisa ,cocuklar benim kadar atiyorlar.Zoraki yakin mesafede 30-40 metrelere kadar cok eglenceli ve isabetli bir silah duzgun bir durbun,jsb tarzi kaliteli pelletlerle cok daha uzun mesafelerde daha iyi sonuclar alabilirsiniz,ben arkadaslara fikir olsun diye paketi 5 tl olan pelletin sonuclarini paylasmak istedim.....

Herkese selamlar zoraki ev icinde görevini fazlasıyla yapıyor, uygun fiyatlı pelletlerle acaba sonuc ne olur diye deneme yapmak istedim ev icinde baktık kurdan kesiyor mercimek vuruyor mesafe uzayınca pelletler is gorurmu diye test ettik ve cocukları alıp 50 metre deneme yaptık,hava guzeldi ama hafif esinti vardı.
    Atıslar Zoraki ultra 4.5 mm ,victory sport premium point ,2*6 nikula durbunle yapıldı sivri uclu pellet genelde sıkıntı oluyor ama fiyatına gore sanki iş yapar gibi.Rws dagınık grupman yaptı.Kaynak noktası olmadıgı icin daha guzel ve yaklastırması daha buyuk durbunlerle sonuclar daha da iyi olabilir diye dusunuyorum.Çok grupman yapmadık 2 yada 3 tane daha vardı onlar daha buyuktu,fotograflar asagıdadır.Saygılar...
    airgunturk.com/attachment/32647/
    airgunturk.com/attachment/32649/
    airgunturk.com/attachment/32651/
    airgunturk.com/attachment/32648/
    airgunturk.com/attachment/32650/
    airgunturk.com/attachment/32652/

Ben taktırdıgımda forumda yapan ve takan yoktu yapan abilerimizde bırakmıslardı dısarıdan getirtip Ali kardesim monte etmişti ama su anda Musatafa yapıyor ve takıyor bildipim kadarıyla..

abı döktürmüşsün yine

Sezgin senin sonucları merak etmistim sonucları bir gorsek iyi olurdu 4,5 uzun mesafe...

güzel atışlar. bendede at44 wx 10 lw var long değil. güç ayar sorunu vardı şu an bakımda sabırsızlıkla gelmesini bekliyorum.

Long biraz daha hızlı oluyor arada isabette bariz fark oldugunu dusunmuyorum kısa daha kompakt olur tasıması agırlıgı daha uygun birde hava sarfiyatı icin gelistirme yapılsa cok tatlı olcakta..

Yeni oyuncagımla ev icinde yaklasık 10 metre mesafeden sinekleri kafadan avlayabilirmiyim diye merak ettim ve 6 yaklastırmalı durbunle biraz zor oldu ama ilk denemeler bu kadar çıktı.. iyi seyirler Saygılar...

Bu videoda 250 metrede 23 grain ince mehmet kullanmısıtım verimi cok hosuma giden bir pelletti bir birde 27 grainden verim almıstım ama cok pellet degistirdiler yani yapı olarak ..

Elinize saglık atıslar cok iyi heleki 10 atıs olması silahın stabilitesinin iyi oldugunu gosterir regulatorsuz boyle atıyorsa regulatorle en kotu boyle olur tahminimce ..regulator olunca dunya varmıs diyeceksiniz....

Hatsanı aldıktan sonra sıkıntılı olan yerlerine operasyon yapmak malesef şart ,namlu pellet girişi,hava tahliye deliği,crown,namlu tutucuların namluyu kasmaması,hava tahliye deligi ile namludaki deligin tam uygun hizada olması,sarjorun indexinin tam olması,namlu girisinin pelleti cizmemesi icin operasyon..... birkac tanesi regülatör kesinlikle şart. Musatafa EKİZ kardesimizin regülatörleri ve isinin arkasında durusu ,işçiliği kesinlikle önerilir.....Saygılar.