gizemsoyleyici adlı kullanıcının mesajları

Merhaba ;izci;

KWC M712 Broomhandle havalı tabancanın inceleme videosu için buyrunuz,

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Merhaba ben Gizem,

Beretta Apx model havalı tabancamın inceleme videosunu çektim. İyi seyirler dilerim £tabanxalı$

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Merhaba bende Gizem. Animasyon tasarımcısıyım. İstanbul'da yaşıyorum 29 yaşındayım. Havalı silahlara ilgim vitrinde parlayan silahları görünce, bilgisayar oyunlarında ayıla bayıla kullandığım oyuncaklara ulaşmanın hiç de zor olmadığını fark etmemle başladı. Hedef ve parkur çalışmayı seviyorum. Kullandığımız tabancaların yaralama ve tehdit objesi olarak kullanılmasına katiyen karşıyım.

İlk tabancam Beretta Apx oldu. Kendisine o kadar bayıldım ki inceleme videosu çektim sonra da diğerlerine :) Sizlerle de paylaşmak istedim.

youtube.com/gizemsoyleyici

İyi forumlar dilerim