Posts by onur48

  Neyice itibarıyla en iyisi fabrikaya geri yollamak.Sn. onur48 değişim sonrası durum nedir

  önceki gelen havayı hissedemedim ama net bir sonuç için crono ölçümü gerekli.aliexpressten sipariş verdiğim cronoyu bekliyorum :) gönderecekler inşallah 2 aya ^^

  escape86 dediğiniz yeri söktüm , vida ve altındaki yayı da çıkardım fakat bilge gibi bir şey cıkmadı.Demek ki o orada kaldığı için çıkartamadım.Zorlamakta istemedim oringi yırtmayayım diye.

  umtys eski iç oringte gözle yıpranma göremedim.tekrardan silikon gres sürüp taktım yerine.

  umtys hocam aevbas abimiz o-ringleri gönderdi bana dış oringte sıkıntı yok ama iç oringi değiştiremedim büyük geldı sanırım bıraz.Çıkarttığım iç oringi geri taktım bende.tekrar deniyeceğim.Bahsettiğiniz ayar yerini ben de sökemedim kolay çıkması gereken bir şey o ama nedense bilmiyorum zorlamakta istemedim açıkcası.

  pcp aldığım için dizellemesini yapmak için çıkardığım zamanlar haricinde kılıfından dışarı çıkmayan 2018 temmuz sonu almış olduğum havalı tüfeğim kullanabileceği bir sahibini arıyor.üzerinde hatsan protector dampa ayak ve rangefinder reticle 3-9*40 bushnell (çin işi ) dürbün bulunmaktadır.aldığımdaki kutu içeriği tamdır.fiyat 600 tl+ kargo alıcıya aittir.faturası mevcut.Yanında 2 pk spoton pointed pellet.Sol dipcik ayar yerinin altındaki görünen ufak sürtme haricinde herhangi bir çizik vs yoktur.o çiziği de zor görürsünüz zaten :)

  "Üzerini tamamlayabileceğim kaliteli bir dürbün ile takas düşünülebilir."  6aay20.jpg4jjGbq.jpgOvvy7A.jpg4jjGbq.jpgnQy6Dg.jpg

  Sayın Climate1142 puncherın hangi modeli, fiyat nedir, pcp kaç calibre,setin içeriği nedir??

  Hocam kral ekinoks otomatik bir model olması lazım.3 namlu seçenekli kral nemesis (yeni ismi knight).seçiminizi yaparken sizin tercihleriniz önemli.pompa ile mi dolum yapılacak scuba tüp ile mi.Benim gönlüm burada kral nemesise kayar ama 250 bar 500 cc tüp hacmi benim gibi elle dolum yapanları zorlar.flashpup çok hoş rg li olması da bir artı tabiki.airmaxe de flashpupın abisi diyebiliriz sanırım. tüp hacmi büyük,biraz daha ağır.stabil bir pcp videolardan izlediğimiz kadarıyla.Ben olsam nemesisi alır sonra neden bunu aldım dolmuyor lanet diyerek flashpup için iç geçirirdim heralde :) (uzun mesafe ise amaç tabiki nemesis 6,35 )

  4jak2p.jpg Selam beyler,kullanmış olduğum kral breakerın(5,5) sanırım namlu iç oringi yıpranmış ve atış sırasında hissedilir ölçüde pellet koyma yerinden hava geliyor. Marmaris sanayisine gittim az önce hidrolik işi ile uğraşan ve oring satan birkaç yer vardı ama maalesef dışta olan oringi bile bulamadım. Çok küçük bunlar dediler. İçi hiç sormadım bile zaten yıpratırım diye ellemedim biz takımı sipariş edicem İnternetten onunla çıkartırım artık.dolum ucuna kullanılanlarla aynı dediler onu da aldık ama daha küçük ve kalın o uç için kullanılanlar. Hobidaşlardan ricam şudur ki bu oringlerden kullanan temin edebilen varsa tam ölçülerinde göndereyim havalesini bana yardımcı olsun bu konuda. Şimdiden teşekkür ederim.

  Aksu av,hilal av, Halil av 3 ünden de alışveriş yaparım ve şuana kadar bir sıkıntı yaşamadım. Artıları vardır eksileri yoktur. Hiçbiri ile de alakam yok hepsi yaşadığım yere göre fezada :)

  Genc07 Türkiye dışında satılan hatsan ve kral pcpleri buradaki kadar ucuz değil. umtys hocam dediğiniz çok doğru herşey aynı kundak değiştir sat. Taklit yerine arge ye önem verilse belki biryerlere varılabilinir. Büyük markalarda bizdeki kadar silah çeşitliliği yoktur herhalde 😁