Posts by onur48

Alan olmaz ise 5,5 pellet sürücü ve sökme anahtarını alabilirim.

selam olsun hocam, 5,5 namlusu da varsa pellet itici seti alabilirim talibi çıkmazsa yada ayrı satılır ise.(5,5 namlu-pellet itici +anahtar)

Pazar günleri ortalama 250 300 pellet atıyorum tüfeğim mod 85 vortex 3*9*32 dürbünle kullanıyorum atıştan sonra gözümde ertesi güne kadar ağrı ve yanma okuyor bundan nasıl kurtulabilirim , sizdede oluyor mu?

Optima sanırım dürbünün, ben de yaşadım uzun süre kullandığım zamanlarda 3-12/44 modelini. Vector aldım şuanda yanma olmuyor.

Çok maliyetli birşey sanırım şunu yapmak. Stabil sonuçlar veren slug (bullet) yapıp satan olursa tekli bile alınır.

emrbozkrt moderatörü 5,5 yada 4,5 ta da kullandınız mı acaba.typhoon 6,35 ve 5,5 olarak farklı üretiliyor,kalibre farkı etkı edıyor mu acaba merak ettım,ben de almayı dusundum ama 3 kalibre de var bende 4,5 5,5 6,35 aldıgım ürünü tüm kalibrelerde kullanmak isterim açıkcası.

Teşekkür ederim.peki kral monarch, nemesis, ve hatsan airmax sence en mantıklısı hangisi olur.

Acelen yoksa fuar sonrasını bekle derim. Seçeneğim nemesis olur tabiki

Ben de breaker var 4.5 ve 6.35 namlu. Aynı sistem işte nemesis ile. Namlu değiştiriyorsun. Namluyu söktüğün anda hangi silah olursa olsun yerine geri taksanda namluyu sıfırlama değişir, tabiki yeniden sıfırlama yapman gerekli biri 18 20 grain atıyor diğeri 25 30 grain en az.dürbünü düzgün montaj yaptığın taktirde fazla uğraşmasın özellikle iyi dürbünleri taretleri numaralıdır.heleki sıfırlama sehpası yada tüfeği sabitleyebileceğin bir yer varsa 2 3 atışta sıfırlarsın geri silahı

Sifiri 1860 tl aksuavda durbun temiz sadece 1 çizik var ustunde kutusu bal petegi ayriyeten aldigim ayaklari vb duruyor sf durbunlere 800 900 çekiyorlar. Şoyle bir tez var mesela 1 tufegi 1500 e alir 750 800 900e satarsnz yarıya kadar duser fakat bu durbun konusunda pek gecerli olmaz sahıs hawke aliyor 2000 e en kotu 1500 e inebiliyor her ay yeni bie tufek cikiyor 1 senede 2 3 tufek değiştiren var fakat durbun lerde durum sabittir. hawke alan yada ffp alanlar genellikle satmiyor satanlarda yari fiyata yada %40 %50 kadar düşmüyorlar yani durbunu yari fiyatina bulmak zor oluyor cok acil satanlar haric. Ve kesin katiyetle illa 1200 oldugunu soylemedim ciddi olan varsa bi miktar yardmci olurum dedm 4.14.44 ffp ortalama 1200 civari 2.elleri 750 800 900 arası sanrm oyle birsey arıyorsunuz kıyasıda ona gore yaptnz sanrm tesekkur ederim

https://www.izmiravmarket.com/…durbun#labels=226-2,368-3 buyurun inceleyin bir fiyatları. Kullandığınız dürbünün Türkiye distribütörü bu firma. 8-32 nin kullanılabilirliği ve zoomda netliği diğerine göre daha azdır.ha alınmaz mı alınır tabikide kaliteli de aynı zamanda ama isterseniz 1000e düşürün yine de fazladır bana göre 2. Elde. Her malın bir alıcısı çıkacaktır. Ama benim öncelikli tercihim 6-25 tir. Teşekkür ederim ilginiz için iyi akşamlar dilerim.

Bu dürbünün Türkiye distribütörü işgören Av. Orada fiyatı dediğim fiyat. Ayrıyaten 4.5-14x44 ile 8-32 nin fiyatları aynı ve ben sıfırını 950 ye aldım. Dediğin silah ve dürbün olayı biraz farklı. Silahın tamiri olur ama dürbün aynı değil. 2

el biraz sıkıntılı ürünü görüp dememedikçe diye düşünüyorum. Kendi düşüncem tabiki bu.

Sıfır fiyatı 1650 sanırsam. 6-25 düşünüyorum ben ama o fiyat 2. El için fazla derim, temizlik durumunu bilmediğim için diyorum tabiki bunu.