Posts by onur48

Merhaba.O dürbünün burdaki fiyatı 500 tl dir. ortalama olarak. Aliexpresten alışveriş yapmama ragmen dürbünün takılma ihtimali her zaman %50 dir. Fiyat oldukça makuldur. Alanada satanada hayırlısı olsun.

1 sene içerisinde 5 tane dürbün getirttim Çin'den, demene göre en az 2 si takılması lazım ama nedense hiç bir ürünümde sıkıntı yaşamadım ki zaten 20 30 dolarlık ürünlerde takılma söz konusu olmaz. Alacak olan arkadaşlar en fazla alışveriş yapılan ve en fazla Türk alıcısı olan satıcıyı seçsinler ve meblası fazla olmasın sıkıntı yaşamazlar.

merhaba beyler. 2. el aldığım fakat almadan önce maalesef fark etmediğim 3-12x44 aoe optima dürbünün ön kapağını temin edebileceğim bir yer var mıdır yada 44 optima dürbünü bozulup ön kapağını satmak isteyen ?

Merhaba arkadaşlar,adım Onur , yaş 35 Marmarisliyim.Havalı silahlarla haşırneşirliğimiz ufaklıktan buyana var, pederde av hobisi olan biri haliyle bize de bulaştırdı zamanla silah sevgisini.evimizde Huğlusundan sarsılmazına bir çok yerli marka ve birkaçta yabancı marka silah mevcut.Ufaklıktan kalma hobiye geri döneyim dedim ve Hatsan mod 135 vortex aldım 3 ay kadar önce.bir kaç gün önce de kral puncher breaker w aldım.Mod 135 fazla güçlü ve ağır geldi bana.breakerın da pompa işini halledince deniyeceğim bakalım onun hakkındaki düşüncelerimiz ne olacak.